Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozem muza pozvat na dalsie rande ja?

Príspevok v téme: Mozem muza pozvat na dalsie rande ja?
Lolitka1111

Ahojte, mam dotaz. mala som rande, bolo mi s nim velmi, fajn . napisal ze si to mozeme niekedy zopakovat. myslite zeby som ho pre zmenu mohla pozvat na rande ja? iba neviem ako by nato muz reagoval. ked sme mali to prve rande, po akom case myslite zeby sme mohl iist na druhe,,.zas nechcem aby si myslel ze ho uhanam alebo co skratka mi bolo s nim fajn chcem si to zopakovat, dakujem ..

m8

normalne mu napis sms cau co robis, dala by som si vinko, nejdeme? :p :))ides ho spoznavat nie, tak sa spravaj kamaratsky, kamosa by si von zavolala, tak vyskusaj :)

stryco.

nebola tu uz tato tema nahodou? ja si myslim, ze je to individualne, ale dnes sa uz z toho nerobi tragedia. kludne ho pozvi. mne by to nevadilo napriklad, prislo by mi to dokonca sympaticke.

couzsomnou

Neviem, záleží akú má povahu. Niektorí sú hanblivejší a občas ich treba "postrčiť" lebo sa boja. Pokiaľ nie je jedným z nich, tak si radšej počkaj, kým ťa zavolá von on.

salalalalala

ja na tom naopak vobec nic zle nevidim, prejavit zaujem sa znova stretnut ked si sa s nim citila dobre. nechapem tie zeny co sedia doma jak nesvojpravne a cakaju kym ich on zavola von. uplne vklude mu napis ci nevybehnete vtedy tam a tam.

dixit

ja bych to nerobila, nechala by som to na neho... ale ja som tvor konzervatívny :-) sama by si mala vedieť odhadnúť, aký je typ muža, či to zoberie v pohode alebo nie. ak sa to rozhodneš spraviť, daj si hlavne pozor, aby si nevyznela zúfalo :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mozem muza pozvat na dalsie rande ja? - Fórum - ZDRAVIE.sk