Mám žiarliť?

Príspevok v téme: Mám žiarliť?
kapitalka

obcas cez vikend ked si dame s priatelom "vyjazdy" s priatelmi (kazdy teda sam) priatel vzdy skonci s kamaratkami opity v bare do rana a do nemoty.Najprv je teda s kamaratmi ale potom sa vzdy prida k tym babam a uz piju spolu do rana. Ja ich poznam, bavim sa s nimi ale zacina mi to prekazat, ked ich stretneme tak mrkaju a smeju sa ako sa dobre zabavili...Ale ako hovorim rozpravam sa s tymi babami aj ja, prihovoria sa pozvu na nieco, priatel mi vzdy povie ze ja som najlepsia, ich nechce, ze jeho kamarati rychlo "odpadnu" a jemu sa nechce ist domov.
No minule sme tak sedeli a tu jednu kamaratku tak zozadu drzal okolo pasa(ledabolo akoby tam ruka odpocivala,bol opity), ale aj to ma zarazilo.
Prekazalo by vam to? ci nemam panikarit a trapit sa?
On ma 26 ja mam 22 sme spolu 3roky

ahink

Riesis tu drzanie za pas ale ten jeho alkohol..ze sa spija do nemoty atd tak to je akoze ok? Cele tie jeho vyjazdy alkohol zeny kamarati su divne. S takymto by som do buducna isto nepocitala. Necakaj ze sa zmeni, ked uz raz takemuto zivotnemu stylu holduje. Skor sa to len navysi vzrastie a zhorsi sa to (nabalia sa dalsie neduhy uz k povodnym).

Prezyvka055

Mna by skor trapilo ze moja priatelka je alkoholicka a urcite by som nesiel do vztahu s niekym kto ma v zalube sa opijat ci uz len raz do mesiaca. Nemam rad ludi ktori maju zalubu v alkohole.

dixit

viac by ma trápilo to "opity v bare do rana a do nemoty". to čo, robí alebo nerobí potom, je už len dôsledok. sorry, ale ja by som o chlapa, čo sa ešte v 26 rokoch potrebuje opíjať do nemoty, ani bicykel neoprela...

salalalalala

jeho spravanie urcite nie je vhodne. ved sa s nim normalne otvorene porozpravaj a urcite si hranice, s ktorymi budete obaja spokojni

nikinka22

ja by som to mojmu urcite netolerovala...preco ked mas "pochybnosti" nechodis s nim, ked si s tymi babami tiez v pohode?
ved ked sa opije do nemoty a ledva o sebe vie, tak ani nemusi "vediet" co robi...a teda ja by som sa bala..kedze viem ake su v dnesnej dobe zeny...

Delete

už žiarliš...každému by to trošku prekážalo. Veď mu to povedz, ale nejako taktne...

...aj kamaráti sú len ľudia...