Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie

kavaaa

tak mne strie vznikli tak,ze cele tehotenstvo nic,a ked som po porode rychlo schudla 15kilo tak koza ostala akoby ovisnuta a vtedy bolo vidno uz aj strie

dixit

mňa by zaujímalo, či sa niekomu okrem mňa zjavujú strie aj napriek, tomu, že nepriberá o.O dnes som si našla čerstvé, iba také tenučké, ale aj tak to nechápem, nepribrala som ani podľa váhy, ani podľa cm

kavaaaa

no ja mam po porode strie tiez, zbavit sa ich neda-je to genetika a je to vlastne popraskana koza-jazvy.treba sa s tym zmierit,ale samozrejme vzdy sa da daco spravit pre to aby sme vyzerali lepsie.Cize napriklad pouzivanie nejakeho spevnujuceho kremu alebo oleja. Ja som sa cele tehotenstvo natierala a strie vznikli aj tak. teraz na zmiernenie strií pouzivam olej Nivea s Q10 kupujem to v DM a maju sa nim strie 2xdenne natierat a masirovat,ale samozrejme ze zazraky necakam,ale tak pokozka je aspon pekny hydratovana a minimalne zlepsenie je vzdy možné

martina27

Strie neodstránite, dajú sa však zjemniť, mne elastiq exclusive keď som si častejšie natierala zbledol strie, boli viac také biele a tie kraje mi tak stiahol dovnútra, že už nie sú také nápadné :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strie - Fórum - ZDRAVIE.sk