Policajný paralyzér

0vecka

2 vlkodlak a aka je sanca ze ich zabodne spravne?? zivot neni film so stevenom seagullom....

stale trvam na tom ze male noznicky su ako zbran hovadina...

Slobodna

A ty si teraz prišiel najmúdrejší a sfúkol si snáď každého príspevok v tejto téme. Klobúk dole ale žiadnu hodnotnú radu si sem nedal :)

vlkodlak

Buzola ty by si pri utoku este aj rozmyslala kde je taka stehenna tepna hej? Tak to si teda vyrovnana osoba ked si v strese klobuk dolu :D
Ovecka aj mala zena vie vydat velku silu nato aby zranila násilníka. Ak je clovek v strese tak dokaze aj nemozne. Ten adrenalin co spominala Slobodna ma silne ucinky na vykon cloveka.

vlkodlak

Tak vas teda citat az sranda :D
Sampon to je vtipna predstava ze strieknes slzak a fukne vietor proti tebe a slzis viac ty ako nasilnik to by si baba pekne zavarila.
Ovecka aj male noznicky kozmeticke vedia dobre pichnut aj cez rifle. Staci silny rozmach a prepichnu ti aj rifle :D
Slobodna ty upozornujes Ovecku na gramatiku a sama napises v slove KRVY tvrde Y. Nie nahodou KRVI? :D

Slobodna

Vacsinou sa pise s prehlasovanym e a obrana a utok je to iste asi. Ako sa mozes branit bez toho aby si zautocil? 0vecka zalez prosim ta niekam.

0vecka

Teta Slobodna to teda neviem... viem len ze v takej situacii sa clovek vecsinou brani a uz menej utoci... ma drevene ruky a nohy atd... akoze noznicky su imho hlupost na entu...

Slobodna

0vecka netaraj uz. Vies kolko sily vyvinie clovek,ktoremu ide o zivot a ma tolko adrenalinu v krvy,ze si to nikdy nedokazes predstavit ?

0vecka

2 sampon preco s aparalizer neda pouztit v dazdi???

inak jj proti vetru je to blbe ale potom su tie ine spreje co sprizuju taky sajrajt a to vyzera ze sa to len tak lahko neodfukne....

0vecka

2 buzola takymi noznickami neprepichnes rifle len tak lahko.. najme ak si mala zena... podla mna uplne nepouzitelne...