Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bojim sa prveho sexu

Príspevok v téme: Bojim sa prveho sexu
tarina

Veeeelmi sa bojim môjho prveho sexu! neviem si ani len predstavit, ako ho do mna vsunie...bude to moc boliet? budem velmi krvacat a ten orgazmus pride? viem, ze ak chlapca lubim, nemusim sa bat. viem, ze ked je to z lasky tak to neni az take strasne....ale teraz nad tym premyslam z tej druhej stranky....Ako to bude prebiehat?? Prosimmmm napiste mi ako taky prvy sex prebieha?? vazne sa nemam s kym porozpravat o takejto teme. ako sa mam pri sexe spravat?

:)

jedna otazocka..baby pri vasom prvom sexe ste len lezali a nechali to vsetko na chalana,alebo ate boli aj vy aktivne,ak ano,ako ste vedeli co mate robit?

mischel

ach jaj, prvý sex...hm... bolo to krásne. NO, ja som mala prvý sex v 17, s priateľom, s ktorým som už 4 roky a bolo to krásne. Obidvaja sme to mali po prvýkrát, no nikdy na to nezabudnem. Bola som panna, no vôbec som nemala bolesti, len troštičku no to sa zabudlo veľmi rýchlo, lebo môj priateľ sa mi dostatočne venoval a na bolesť som nemala ani čas myslieť. Maximálne ma vzrušoval a preto si myslím, že som bolesť ani nevnímala. No bolo to krásne a stále aj je :) a čo sa týka krvi, tak ani len kvapka nepadla, aj keď neviem prečo. No a orgazmus??? Hm, ja som ho ešte ani po 4 rokoch nemala, chce to čas a perfektné spoznanie našich tiel... tak veľa šťastia všetkým a hlavne sa nebojte!

jakym

chcem sa spytat. som este panna, ale priatel si mysli ze uz nie. Pri pohlavnom styku to môze zistit ze som klamala?

divak10

Ja som "moju" pripravoval postupne,pocas niekolkych stretnuti som ju prstoval. Stale sme sa najprv maznali a pomali som sledoval vlhkost muslicky.Ked uz bola dostatocna , tak som sa najprv jednym prstom ,inokedy dvoma a nakoniec troma prstami dostaval dnu.Asi po dvoch mesiacoch, ked to prstami islo ako "po masle" sme to skusili naostro a bolo to OK.
Treba si uvedomit,ze vzrusenie u zeny vyvolava znizenie prahu bolesti, teda ak je zena dostatocne vzrusena tak aj urcitu moznu bolest nevnima vobec, alebo OVELA menej ako bez toho vzrusenia.

lilly

Ahaaa, tu si mi to napísala nyana, pardon, až teraz som si to všimla. No tak ako mi tu hovoria panna už odvčera asi nie som, len mám obavy, že to tak bude bolieť zas. Vlhká som dosť, až mi to pripadá, že príliš, až sa cítim trápne preto. PResne to je môj problém ako píšeš - svaly sú stiahnuté a bránia vniknutiu...

nyana

velmi dolezite je aby si bola vlhka,bez toho to nepojde.ak nie si,treba pouzit lubrikacny gel.zelazi aj na tom ci pouzivate kondom,ktory uz je lubrikovany alebo nie.tiez je dolezita psychika,aby si sa citila v pohode a bola uplne uvolnena.nesmies byt napnuta a bat sa,inac su tvoje svaly stiahnute a brania vniknutiu.a tiez je dolezite aj to aku silnu,resp.pevnu mas panensku blanu,ak si este panna a tiez ako hlboko sa nachadza.moze byt hned pri vchode alebo velmi hlboko.niekedy sa pri prvom pohlavnom styku blana iba jemne natrhne a castejsim milovanim sa pretrhne uplne,preto moze byt pohlavny styk viackrat bolestivy.partner do teba nesmie velmi rychlo vniknut ako tiez vravela tinusska.a z mojich skusenosti ti mozem poradit pri prvom pohlavnom styku zmenit polohu.nie je klasicka ta najvhodnejsia.mozete skusit dve polohy.bud si lahni na chrbat a pokrc kolena ktore si opries o jeho hrudnik alebo nech si on sadne alebo lahne a ty si nasadni na neho,ako sa hovori"na konicka".takto si budes moct regulovat vniknutie sama.

tinusska

napr. ja som sa milovala s priatelom uz viac-krat,ale vzdy ma to trosku pobolieva ked do mna vnika, preto ide dnu velmi pomaly, kym sa mi to tam roztiahne, a potom je to uz len krasne a prijemne... no a hlavne treba byt uvolnena...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bojim sa prveho sexu - Fórum - ZDRAVIE.sk