Bojim sa prveho sexu

Príspevok v téme: Bojim sa prveho sexu
tarina

Veeeelmi sa bojim môjho prveho sexu! neviem si ani len predstavit, ako ho do mna vsunie...bude to moc boliet? budem velmi krvacat a ten orgazmus pride? viem, ze ak chlapca lubim, nemusim sa bat. viem, ze ked je to z lasky tak to neni az take strasne....ale teraz nad tym premyslam z tej druhej stranky....Ako to bude prebiehat?? Prosimmmm napiste mi ako taky prvy sex prebieha?? vazne sa nemam s kym porozpravat o takejto teme. ako sa mam pri sexe spravat?

elablue

Lucka mas dost divne nazory ze ide len o sex,tebe mozno hej ale vacsina ludi sa chce milovat s niekym koho lubi a nielen tak si s niekym zasulozit a uz vobec nie pokial ide o prvy sex.A myslim si ze klames samu seba ked tvrdis ze ta nemrzi strata panenstva s uplne cudzim chlapom.Myslim si ze ty nemas o laske ani sajnu ale o vela si sa obrala a aj oberas ked vedies takyto zivot,spamataj sa kym sa da.

lucka

boze vy z toho narobite ako keby nemohol byt prvy sex s nikym inym ako s chalanom s ktorym chodis..ja osobne som mala prvy sex s clovekom ktoreho som videla 2x v zivote a skoro vobec to nelutujem a to mam 16 rokov teda nedavno som mala 15,,..proste tam ide len o sex nic ine...sex nie je laska uvedomte si to uz konecne!!!!

malicka

prestanes sa bat,ked budes na to pripravena,takze este nie si...ale ono to pride,neboj ...kazdy to preziva inak,co poznam baby niektore to vobec nebolelo ale mna to bolelo velmi...mozno preto,ze som malicka :)a krvacala som dost moj frajer si myslel,ze som dostala kramy,ale ty nemusis krvacat vobec,podla mna som krvacala preto,lebo ma predtym vela krat neprepalcoval a nebola som tam pripravena na vacsie rozmery...no co uz to bolo:) neboj zvladnes to,len to nerob s hocikym..pa

qiu

správaj sa hlavne prirodzene a skús zachovať kľud, teš sa nato, lebo ak sa budeš tohobáť tak skaziš pekné chvílky nielen sebe, ale aj svojmu prtnerovi. Nepovedala by som že vniknutie bolí je to skôr príjemne, lebo vieš že už nejsi panna. Nemusíš krvácať vobec, alebo slabo, ale velmi určite nie. Vážne sa nemáš čoho báť...