Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krem proti vraskam

Doktorfazula

Aby nevznikali vrasky, treba sa starat o svoju plet uz od 30ky, aby ste nevyzerali ako polovica Slovacok v 50ke, cize ako vydrete vyzle.

kokyna

RNG chcem Vas poprosit o radu - v akom pomere sa može miešat DMSO a kyselina hyaluronova?..a ako často sa da použivat zriedeny roztiok?...velmi pekne dakujem

Noelani

Prečo tie vrásky neviete akceptovať a s tým žiť? Keby ste mali na ksichte jazvu pochopím ešte ale vrásky?

RNG

Vrasky sa tvoria pri ubytku kolagenu, elastinu a hyaluronickej kyseliny. Toto vsetko sa da dodat ustne a dokonca aj transdermalne.
Na vyrobu kolagenu treba najma vitamin C a L lysin.
Hyaluronicke kyselina sa da dodat injekcne, ale aj transdermalne, najma s pomocou DMSO ako rozpustidla.

odpovedam

vyskumy potvrdili, ze kremy na vrasky su neucinne. co sa tyka prirodnych kremov, na ne pozor. tiez su najcastejsie stahovane z predaja, pretoze tej "chemie" obsahuju casto krat viac nez konvencne kremy. Prirodne obsahuju aj viac alergenov. Kazdopadne, starnutie je prirodzeny proces a ziaden krem ho nezastavi. Radsej sa zamerajte na dostatok zivin v strave.

zuzi74

profesionnn, ja tu kozmetiku pouzivam a naozaj si ju chvalim. Lenze vela zien oblubuje v kozmetike chemiu, pretoze pre nich je akosi viac logicke, ze ta im lepsie zabera ako priroda.

profesionnn

Nič, zdôrazňujem NIČ lepšie na vrásky ako živá prírodná kozmetika, konkrétne táto: jdem.cz na trhu nie je! Kto ju používa určite mi dá za pravdu. Aj keď je v porovnaní s inou drahá, je to 100% príroda so 100% výsledkami!

fitMonka

Tak olejceky na vrasky maju minimalny ucinok, videla som to na mamine, ktora je skoro az posadnuta mladistvym vzhladom :D Ale jej priamo na vrasky najviac pomohlo a to tak, ze som bola vazne prekvapena po 2 mesiacoch pouzivania, je krem s latkou AC11. Ma 8 USA patentov a niekolko lekarskych studii na vplyv na kozu. Takze ziadne plane recicky a reklamy. Pozrite na energiabhip.sk krem Activar, tam sa da precitat aj o inych latkach proti vraskam, ktore obsahuje

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krem proti vraskam - Fórum - ZDRAVIE.sk