Zrada najvyssieho kalibru

Príspevok v téme: Zrada najvyssieho kalibru
rikola

Zijem s manzelom 5 rokov. Pred rokom a pol sme si vzali hypoteku. Kedze mal dlhy. vzala som ju ja na svoje meno s tym, ze sme si dali zuzit bezpodielove spoluvlastnictvo prave na tento byt. Dohodli sme sa, ze , kedze mame hypoteku ziaden z nas si nebude brat pausaly na mobily, ani ziadnu pozicku. Dnes som manzelovi nasla dva pausaly na mobilne telefony spred roka. Vzal si mobil, ale neplati pausal a ma dlh vyse 800 eur. Kde su mobily neviem...listy z tych spolocnosti predo mnou skryval, nasla som ich nahodou. Co mam robit?Zrusit mu trvaly pobyt, aby mi exekutor nevyraboval byt to bude prvorade a asi rozvod...som v soku, sklamana...

salalalalala

rikola, rozumne uvazujes. takeho chlapa nezmenis, akurat stiahne na dno aj teba. je to smutne ale je to tak.

rikola

Manzel nikde nepracuje, pracujem len ja v zahranici, aby som uzivila rodinu. Ja sama mam kredit od Tesco mobile, kde si dobijam kredit za 5 eur mesacne, aby som usetrila ...akoze ja sa ho mam pytat aky mal dovod, aky mal asi dovod vziat si v priebehu mesiaca dva pausaly s mobilmi, ktore nema a ktore asi skoncili v zalozni...

zbludiladusa

a toto neni ešte zrada toho najvyššieho kalibru,sú horšie zrady,ako napríklad,ked roky muž predstera,že je heterák na ženy a potom po rokoch sa zistí,že je gay.to sú horšie veci

zbludiladusa

a čo takto sa ho na všetko spýtať ?a až potom konať?možno má nejaký skrytý dôvod.prečo tak klame.každý kto klame má na klmastvo nejaký dôvod,