Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Furt plačem

Príspevok v téme: Furt plačem
orindž

dobrý večer..chcem sa spýtať hlavne žien, stáva sa mi také,že pri každej blbosti sa mi tlačia slzy do očí.proste ma rozreve všetko total.hlavne v telke dojímavé scény,aj nedojímavé proste všetko. tehotná niesom,tak si to neviem inak vysvetliť.je možné že som nejaká precitlivelá celkovo?
dík

hanka9

Embryo - ale ved jasne, da sa o tom mnoho debatovat. Viacmenej mi islo o to povzbudit a potesit orindž ktora ma city a je dobra osobka.

tucitam

Som taka ista,ale okolie ma potrosky meni.Koli tomu som zazila sikanu,vysmievanie,takze viem,ze pochopenie ,alebo normalne pristup od druhych necakaj.Proste to as v sebe

embryo

orindž: aj hystericka zena je clovek :-)

hanka9: mas to trochu popletene a zle zaskatulkovane...

to, ze ma niekto slany pruzok na lici neznamena, ze musi byt zakonite dobry a zodpovedny clovek... rovnako ako nemusi byt nezodpovedny, ked na teba posobi ako necitlivy hranol

hanka9

To je normalne u dobrych a zodpovednych ludi pretoze maju city

nezodpovedne osoby nemaju city a tak neplacu nad nicim

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.