Horucky a krce... kedy treba zachranku?

Príspevok v téme: Horucky a krce... kedy treba zachranku?
malinka325

Ahojte v sobotu ma ,,ofuklo" ale tri dni som boka ok az vcera ma trochu pobolievalo hrdlo, kaslala som a soplila, kupila som si neoangin, celaskob a coldrex, ale nepomohlo. Isla som dnes obvodackea diagnostikovala mi prechladnutie a zapal hrtana. Predpisala mi atb duomox na 10 dni. Teplotu som mala pred navstevou lekarky 37,0 ale neskor mi pri ceste domov prislo zle a ledva som sa dotrepaka domov. Chvilu som este vydrzala, no nakoniec prisla slabost a krce, tak som si lahla. Mamina mi povedala, ze som plakala zo spanku a stale sa natahovala. Po zobudeni som mala teplotu 38,2 a doteraz mam krce, aj ked mam v sebe paralen. Neviete, kedy je nutne volat zachranku? Resp pri akej teplote? Tie krce su na nevydrzanie, da sa volat aj pokial mam len 38 2 ale mam silne krce ze sa na ne budim a zo spanku placem?

malinka325

vraj je to normalne pri takej horucke a ze nad 39 si mam dat zabal a keby nad 40 mam okamzite volat zas

vcera som cely den aj celu noc prespala a na paralene, dnes mi je lepsie, teplota rano 37,8 vecer 37,5 a dnes 37,1 uz vladzem aj trochu chodit a krce presli