Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem sa rýchlo vyliečiť

Príspevok v téme: Potrebujem sa rýchlo vyliečiť
viki_001

V nedeľu som dostala teplotu 37,8 okamžite som si dala Paralen Hot drink, začala sa mi nádcha, večer som sa naparovala morskou soľou no nepomohlo to. Ráno som išla k doktorke, dala mi ospravedlnenku a nakázala mi užívať len sprej do nosa zvolila som Muconasal Plus, teplotu som mala maximálne 37,9. No dnes som sa zobudila znovu s vysokou teplotou a celú noc som dýchala ústami vzhľadom k tomu, že som mala zapchatý nos, doktorka mi predpísala aerinaze, aby mi uvoľnil nos, zabral. Z voľne dostupných liekov som si kúpila Tantum verde protect gél. Pijem bylinkové čaje, ovocné šťavy,snažím sa mať dostatok spánku no napriek tomu mi tá choroba neprechádza a najhoršie je, že sekrét z nosa mi začína zatekať a začínam pokašliavať, v piatok by som potrebovala ísť už do školy...poradili by ste mi niečo, čo by mi urýchlilo liečbu? Ďakujem..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem sa rýchlo vyliečiť - Fórum - ZDRAVIE.sk