Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemožem najsť partnerku

Príspevok v téme: Nemožem najsť partnerku
Hladač

Takže čaw.
K veci mam 20 rokov a stale nemam partnerku. Dnes ked som povedal 6-tej adeptke čo k nej citim tak som zas neuspel.
Neviem prečo dovod som sa nedzovedel ani od jednej.
A mam aj problem s hladanim znamosti kedže nepijem a nefajčim a nenavidim bary...a naviac nebyvam v meste.
Takže ked sam nefajčim a nepijem hladam si aj taku partnerku.
V dnešnej dobe sa mi to zda strašne tažke lebo skoro každa ma špak v pysku.
Ak mi vie niekto poradiť kde by som mohol hladať okrem barov a krčiem tak mi napíšte. Lebo ja fakt či mam viskoe naroky alebo čo?
Som strašne zufaly a sklamany a začinam sa bať stretavania aby som sa zas nezabuchol a zas bol odmietnuty.:-(
Nejake rady pls...

buzola

Delete k tomu tvojmu videjku co si dal len tolko. Tie vase zlatokopky.. a preco sa zameriaval ten vo videu prave na taku co jej z oci krici podla oblecenia, ze je zlatokopka. Ved ktora normalna baba by sla v zime von v minisukni? Ak by sme to video brali ako skutocnu realitu. Nahodou ten jeho kolega bol pohladny celkom a ja by som pozvanie od neho brala. Ale ten "hlavny hrdina" ako uz len vzhladom by ma odradil a nie svojim zamestnanim :)
Vy muzi si sami zato mozte, ze idete po takych zlatokopeckych s prepacenim s*kach.

hana8758

kaffik tisic palcov hore :D ja sa venujem aj tulakov aj pretekam s konmi, takze takeho chlapa by som mega prijala, mas velmii pecka odporucanie ;D

kafe

kde by si mohol hľadať? Na ranči, kde majú kone som ja osobne videla starať sa o ne IBA samé baby. Skús, nájdi si brigádu na ranči, ak máš chuť nauč sa jazdiť (babám sa budú z teba podlamovať kolená, typická predstava pravého je predsa princ na bielom koni:) a popri práci nadväzuj kontakty s davom dievčat :D Ďalšie miesto - psie útulky. Pohľadaj nejaké v tvojom okolí a popýtaj sa, či nepotrebujú dobrovoľníka, čo by pomáhal starať sa tam o havkáčov. Takéto čosi robí tiež strašne veľa báb..
A ako spomenula tojejedno 14:27 ži najprv svoj život, pracuj na sebe aby si bol pevným chlapom, ktorý dokáže byť babe oporou a ono to príde. S babami sa snaž iba kamarátiť.. a uvidíš.

tojejedno

Delete tie tvoje nazory z cias doby kamennej su vazne uz davno prezite a prosim ta nemutlaj tu hlavu ludom o spravani a vplyve spolocnosti , ked ty sam mas s tym problem sa zaradit...

Ak clovek dokaze byt sam sebou , zaroven dokaze pritahovat ludi ktori su na podobnej vlnovej dlzke , to znamena ze ten clovek nie je ziadna cierna ovca spolocnosti ale vyrovnany jedinec ktory je sam sebou a to je VIAC nez vsetky falosne vztahy a umelo vytvorene priatelstva...

Nikdy v zivote nebudem robit to co mi diktuje spolocnost ani ma nezaujima nazor okolia na moj zivotny styl , lebo ja hodlam svoj zivot prezit podla svojich predstav a nezaujima ma okolie ktore sa ma snazi z tej cesty vykolajit.

A to iste radim kazdemu kto ma s tym problem a nenachadza v sebe silu vzopriet sa tomuto systemu , lebo VZDY je sanca na zmenu , VZDY sa moze clovek citit slobodny aj bez velkeho majetku , penazi , povrchnych vztahov...

Je to len o tom bojovat kazdy den za svoje presvedcenie a snazit sa budovat to v co clovek veri a k tomu nepotrebuje ziadne stado oviec...

VSetko je to len o tom ako dokazete riadit svoju mysel a NIE o tom ze existuju na svete mozne a nemozne veci a ten kto tomu neveri nech je kludne ta ovca a zije podobne nenapelneny zivot ako cele stado...

Uz sa prestante stazovat na vsetko naokolo a zacnite radsej menit sami seba a zacnete sa pozerat na svet z uplne ineho uhla a garantujem kazdemu ze to bude lepsi pohlad!

miki26

Veď v pohode skúšať sa musí a je pravdou asi, že istú etapu života musí byť človek aj sám. Osobne som sám tiež už 4 roky, ale u mňa je problém ten, že sa nesnažím o to resp. priority sú momentálne trochu iné.

Rande som nemal už 2-3 roky. Bohužiaľ som chlap, ktorý ide tvrdo za svojimi cieľmi a momentálne mať dievča nie je mojim prvoradým cieľom aj keď onedlho 26 rokov je už možno aj vek na niečo.

Mám však iné ciele ako pracovať a učiť sa tam nové vecí, dokončiť vysokú školu (inžinier). Na to sa momentálne sústredím naplno a berie mi to skoro celý môj čas. Možno to budem ľutovať možno nie, ale na teraz aj bez toho som veľmi šťastný. Nemusím to riešiť, keby prišlo nejaké dievča do môjho života bol by som rád, ale nemusím to teraz riešiť. Pravdepodobne žiadne dievča nepríde samé. Som mladý chalan môžem sa zabávať bez výčitiek s hocikým, čo mi teraz veľmi vyhovuje.

Rocketman

Je to normalne, ze v tomto veku (20r) sa ti nedari. Tiez som bol na tom podobne v tom veku. Zeny na mna kaslali, jednoducho som bol pre nich nudny a dojem na nich robili sebavedomovy machri co sa tvarili jak majstri sveta a nemali problem prist opity kazdy piatok. Bol som obycajny slusny chalan, ktory ich jednoducho vtedy nezaujimal.
ALE....ALE ! Vsetko prislo po skonceni vysokej skoly. Karta sa obratila. Zacal som na sebe makat. Zacalo sa mi darit a zarabat, zacal som vela sportovat, nabral sebavedomie a zrazu nebol vobec problem najst babu. Teraz mam krasne dievca, doslova vystavny kus :-) a uzasne si rozumieme a uzivame si spolu nas zivot a budujeme nas vztah.
A ti machri co sa im darilo ked mali 18-22 rokov dopadli vacsinou ako priemerne trosky v usadenych vztahoch a manzelstvach s nadvahou a obezito. Mne teraz zavidia moj zivotny styl: uzivanie si s priatelkou, dovolenky, cestovanie, sport, vylety, pohodicka...zatial co oni sedia doma, rataju kazdy cent a maximalne si tak otvoria pivo pri telke. Tesi ma to :-D
Takze ak zacnes na sebe makat, za par rokov sa karta obrati. Ver mi !

sewie

ah jaj, nebudem vam to tu z hlavy vytlkat, nemam cas a ani chut a preco vlastne...aj tak si budete dokola hovorit svoje ...trosku som sa pousmiala kedze ja sama chodim na diskoteky fakt tancovat a pocuvat hudbu a nie sa opit , dokonca tam niekedy nevypijem ani kvapku alkoholu.prave v baroch som stretla par skvelych ludi so srdcom so zlata...tieto vase sudy su kratkozrake asi ako povedat ze kazdy co ma piercing ci tetovanie je kriminalnik...ale ok...:)...prajem vsetko dobre a aby ste nasli to co hladate. inak bola by sranda ak by dotycny hladajuci stretol o par rokov svoju vyvolenu a zistil by ze zoznamenie oddialil tym ze pred par rokmi dievca experimentovalo s cigaretami ci sa vykrucala s kamoskami na diskoteke :)...ja len tak...peace :)

Delete

,,Ak chceš s vlkmi žiť, musíš s nimi vyť,,

Veľmi smutná je táto spoločnosť. Možno nemám v sebe veľa optimizmu ale toto sa deje všade.

Ak človek nezapadá a je sám sebou tak nemá jednoducho šancu. Nikto nestrpí vo svojom okolí individuality či inakosť, jedinečnosť. Ľudia sú stádovité tvory (tzv. ovečky) a ak aj niekto nie je tak sa tou ovečkou veľmi rýchlo naučí byť aby prežil. Nikto sa nechce ocitnúť na okraji spoločnosti.

Nikdy som nepil a nefajčil tak ako moje okolie, nikdy som nemal také záľuby ako druhí a naozaj je veľmi ťažké byť niekde úplne sám.

Ja sa nečudujem, že muži sú v dnešnej dobe takýto. Nečudujem sa a vôbec by ma neprekvapilo ak by sa postupne stávali asexuálnymi. nehnevajte sa dámy ale ponúkať svoje telo za peniaze, mať voľné vzťahy...striedať partnerov, záleží vám len na tom, aby mal chlap čo najviac peňazí, aby mal auto, postavenie, vzdelanie, aby bol fyzicky príťažlivý...atď...

Netvrdím, že je to tak všade ale je to smutné ak si ľudia nedokážu vytvoriť vlastné návody, ktorými sa riadia.

www.youtube.com

Nečudujem sa, že muži chodia so sklopenými pohľadmi...

V dnešnej dobe lásku nahradili peniaze, úctu vzdelanie a o tom, že by mal byť ten chlap panic ani nehovorím...

Veď by takého niekoho okamžite vysmiali...

Smutné to je ale tak čo si spoločnosť želá tak to jej musíš dať.

ale je to len môj pohľad...

srubka

Ano vymyslatNick, trefne. Nefajcim, nepijem... No v mojom prostredi je to bezne, a zrejme kvoli tomu mam problem s nimi nadviazat kontakty. Bol som medzi nimi v "bare" bol tam za stolom kamos, s jeho kamosmi. Prisadol som si... Pohoda, zacali mi jeho kamosi nukat palenku, nechcel som, no jeden som vzal. Hned po chvili mi nukali dalsi, uz som odmietol, samozrejme slusne... Po par minutach mi nukali zas, ja som znova odmietol, a jeden tak potom pred vsetkymi povedal, ak nepijem s nimi, tak nemam ani sediet s nimi...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemožem najsť partnerku - Fórum - ZDRAVIE.sk