Forskolin skusenosti

munz

a ešte pridám, že v Diskusii: Piperine Forte na chudnutie - áno či nie? píše zas LISA091 dňa 22.3.2016, že schudla z Acai Berry za mesiac 11kg
stále LISA s z hocičoho chudne za mesiac 11kg, no vôbec to nie je len obyčajný predajca šmejdov :-)
ak jej niekto skočí na to je korunovaný blbec

munz

lisa klame, thermacuts je taký istý šmejd, takéto tabletky sú len dobrý biznis pre zúfalých a lenivých.....zamyslite sa nad jej prípsevkami:

Lisa05311 píše 17.05.2016 že ho berie mesiac a schudla 11kg
Lisa3272 píše 05.06. 2016 tiež, že ho berie mesiac a schudla 11kg, je to tá istá osoba, s kedže sú medzi jej príspevkami 3 týždne ako, že neschudla už 20kg???? píše stále všade to isté :-D
tak si rozmyslite, či dáte zarobiť podvodníkom...

munz

vidím, že piperine už nie je v kurze, už sa našlo príliš veľa nespokojných ľudí čo to aj napísali do recenzií,
tak teraz začnú oblbovať ľudí s thermacuts, o rok sa tu zas budú množiť príspevky ako ich oklamali o peniaze za thermacuts,
nedajte sa oblbnúť, zdravé prípravky na chudnutie bez námahy NEEXISTUJÚ

munz

Karol, nemuí Ti byť ľúto, že si si nenechal spätnú adresu, lebo od momentu keď zaplatíš, peniaze aj tak neuvidíš. Tieto firmy fungujú na tom princípe, naklamú že im to môžeš vrátiť, len sa s nimi nedá skontaktovať, kedže vedia , že predávajú šmejd, a každý by to rád vrátil. Vedia, že každý sa dá ošklbať len raz, ale im to stačí, vždy sa nájde niekto, kto si myslí, že schudne bez odriekania.

Karol Kovács

Objednal som prípravok Forskolinu a to hneď dve balenia, na dva mesiace. Užíval som ho podľa návodu, ale žiaľ - kúra bola bezvýsledná: neschudol som ani kilo! Spätnú adresu som si nenechal, natoľko som veril v účinnosti prípravku. Chcel som vrátiť prázdne obaly - ale neviem kam, komu, a na odkaz nereagovali dodnes!

munz

Lucka 534
tak neviem ako to majú v podmienkach, kedže tieto firmy sú väčšinou drzé a robia s tým ťažkosti. Na Tvojom mieste by som ju neprebral, keď je na dobierku, najskôr by som sa im ozval, že ju ruším,
Daj vedieť, či sa Ti to podarilo. Zdôrazňujem, že pri serióznej firme NIE je problém zrušiť objednávku.

munz

ľudia, kedže všetky tieto prípravky Forskolin, Piperine Forte a pod. sú samozrejme určené nie na Vaše chudnutie, ale aby firmy dobre zarobili, tak Vám, neostáva nič iné len sa začať hýbať a obmedziť múku a cukor

Alebo si objednajte a potom môžete nahnevaní vypisovať, že ste neschudli a ani peniaze Vám nevrátili