Forskolin skusenosti

nevrátiaeurá

Prípravok som užívala, cítila som sa ZLE a neschudla som ANI GRAM. Balíček som VRÁTILA.
Adresát NEEXISTUJE.
Na mail NEREAGUJÚ.
Všetko PRIŚLO naspäť a peniaze už neuvidím.
SÚ TO V Y H O D E N É
P E N I A Z E .

Sasa222555

Akoze telefon neexistuje? Tebe nevolali z pevnej linky ked si si to objednala? A peniaze vratia po dlhsom uzivani tak nechapem ako ti ich mohli vratit po troch tyzdnoch uzivania

EPO

ahojte.. prípravok som uzivala tri tyzdne presne podla navodu a neschudla som ani deko. tak som ho vratila- ako pisali, ze je 40dnova zaruka a vratia vam peniaze.. dlho sa nikto neozyval, nakoniec prislo namiesto 37€ naspat iba 27€ . telefon neexistuje a na x mailov mi nikto neodpisuje.. takze neobjednavajte, je to riadna hlupost..len vyhodene peniaze!!!

Cor Leonis

Zdravím, som farmaceutický laborant takže sa týmto veciam trochu rozumiem i keď sa nepovažujem za odborníka. Osobne som schudol 20kg a môj otec 35kg, k tomúto fóru som sa dostal keď mi kamarátka písala o radu. Ak sa snažíte schudnúť a chcete laicko/odborne poradiť tak kľudne napíšte
corleonis2895@gmail.com
Každý organizmus je iný preto nemožno očakávať že u všetkých platí to isté. Všeobene však platí že žiadna "tabletka" za vás neschudne.. samozrejme je tu veľa aj mnou overených produktov ktoré s tým násobne napomôžu.. treba však upraviť životosprávu a dať do toho aj nejaký pohyb :) nevyhadzujte 100ky eur za niečo čo vám nepomôže,prípadne len minimálne... 20kilov sa dá schudnúť s použitím správnych prípravkov za asi 3 mesiace a víde to tak na 60eur.. Samozrejme sa všetko dá aj bez nejakých doplnkov, tie to len urychlujú :)

straun

Prípravok forskolin som otestoval, užival som tablety podla návodu mesiac, a jedol som všetko tak ako predtým. Neschudol som ani deko...
Je to čistý podfuk, ťahajú z ludi len nekresťanské peniaze. Platí jednoduchá rovnica na zníženie hmotnosti: Prijem energie musi byť nižší ako výdaj,,,
Takže nerobte si ilúzie...