Pokračovať v tom?

Príspevok v téme: Pokračovať v tom?
Netreba

Ahojte. S priateľom bývame spolu od septembra cca. Dovtedy bolo všetko v pohode, avšak kým sme spolu nechodili tak pil dosť často, aj každý deň. Pri mne to obmedzil ale teraz zase ma potrebu byť každý víkend v liehu. Veľmi sa hádame kvôli tomu, vie že ma to veľmi trápi, plačem kvôli tomu (mamu mám alkoholičku a tak sa tomu dosť bránim a bojím sa toho). On keď ide piť s kamarátmi tak sa ani nevráti domov celý víkend a ide spať domov a ani sa neohlási celé dni ani nič...Robím preňho všetko, cez týždeň sme v robote a tak sa ani nevidíme, akurát večer a cez víkend by som rada bola s ním ale jediné čoho sa dočkám je to že ide piť. Chceli by sme o pár rokov už aj bábätko, ale neviem si predstaviť že to pri ňom vydržím keď toto bude robiť stále. Vidí že ma to trápi a keď sa ho opýtam či to bude robiť pravidelne tak mi povie že áno. Len nechápem, prečo neni ochotný to zmeniť keď vidí, že to je jediné čo nám bráni k tomu aby sme sa nehádali a boli šťastní..Myslíte, že to má ešte ďalej význam a mám to rešpektovať alebo sa vykašlať nato ? ...

Netreba

Posledné dni hľadám tú odvahu sa zbaliť a vypadnúť...našla som si u aj iný podnájom, kedže domov k mame sa určite nevrátim a tak snáď to bude lepšie...

tasty

v žiadnom prípade za to nemôže ten alkohol, ale samotný človek. Človek, ktorý má takéto zvrátené životné hodnoty, to on za to môže

adri 168

Netreba musis od neho odist nepokaz si zivot su aj normalni muzi ktori si ta budu vazit a maju ine hodnoty ako alkohol a kamarati.Prvorada by si mala byt u neho ty a az tak ostatni.

Netreba

Embryo - to dieťa by mohlo prísť až po tom čo by sa úplne zmenil a dokázal by mi že s tým nikdy zase nezačne..avšak márne sa ja snažím a už ma to nebaví :-)

Adri - áno presne si to vystihla...takú nijakú..

Tasty - asi máš pravdu a je na čase s tým skončiť..začať odznova, byť sama a snáď po čase príde niekto, kto si ma bude vážiť, spraví pre mňa všetko, ako aj ja preňho, lebo teraz robím aj pre tohto prvé a posledné a ja sa od neho ničoho nedočkám...zisťujem, že má len silné reči a skutky žiadne..a zato môže ten alkohol...

tasty

no čo máš robiť, ak uprednostní alkohol pred tebou? tak to čo je v ultimáte predsa, buď alkohol alebo ty,,, čiže si vybral alkohol,,,, tak by si od neho mala odísť, lebo takto sa len zhadzuješ, a nevážiš si samú seba, tak ako si neváži ani on Teba. Ty samú seba nikdy nesmieš zhadzovať, lebo takto ani okolie si ťa nebude nikdy vážiť

embryo

Netreba: aj Josef Mengele bol dobry chlap, sice poslal do plynu 400 000 nevinnych ludi, ale mal rad male zvieratka :-)

chodis s muzom, ktory ma totalne zvratene hodnoty, pokial si zmierena s tym, ze v jeho rebricku hodnot si hlboko pod kriglom piva a len nedavno si dokazala predbehnut borovickou, tak smelo do dietatka... co sa vsak stane, ked jeho dieta neprekona ani tu borovicku?

adri 168

Vybrala si si jednoducho zleho partnera vidim ze ty si zodpovedna a chces viest rodinny zivot,neboj sa je kopa muzov ktori rozmyslaju tak ako ty a zase je aj kopa takich akeho mas teraz.Ty musis vediet co chces od zivota.Drzim ti palce aby si to zvladla.

Netreba

Adri neboj, viem o čom hovoríš..mám matku ktorá pije od môjho narodenia a viem čo to s ňou za ten čas spravilo...preto to nedokážem vystáť ani pri ňom, lebo viem čo to s človekom spraví a bude závislí ani nebude vedieť že odkedy...už teraz mi to tak príde keď sa toho nedokáže kvôli mne a nášmu vzťahu vzdať...