Dobry pravnik v Prievidzi

Príspevok v téme: Dobry pravnik v Prievidzi
pupik333

Ahojte, zijem v Anglicku, ale rozvadzat sa musim na SR. Potrebujem poradit dobreho a schopneho pravnika, nie prilis draheho, ktory by ma vedel zastupit na rozvodovom konani a vybavit za na vsetky potrebne papierovacky. Nasla som si jednu, pani Judr. Janu Bezakovu, zo zaciatku v novembri minuleho roku so mnou komunikovala cez emaily bez akyhkolvek problemov. Dohodli sme sa ze hned v januari mi poda ziadost na sud. Od zaciatku roka mam problem sa s nou skontaktovat. Posielam jej emaily, sms spravy na telefon, ale na ziadnu z nich nereaguje. Neviem, ci ma vel inych klientov, ale pride mi to neprofesionalne a neslusne, lebo ked si raz niekoho zaplatim tak s tym, ze ma bude informovat o postupe. Cize je pomaly koniec januara a ja mam pocit, ze moj rozvod sa este ani len nerzbehol. Davam jej este cas do konca tyzdna, ci sa ozve alebo nie, inak si najdem niekoho ineho. A prave preto ziadam o radu vas, ci mate s niekym konkretnu skusenost.
Vdaka

Mirek111

Zdravím, já jsem si rozvodového právníka našel přes tento formulář www.otazkanapravnika.eu jednoduše jsem vysvětlil situaci a vložil poptávku a během pár dnů na mě čekalo hned několik nabídek, takže jsem si mohl dokonce i vybírat. Je tam taky online a telefonická poradna, takže není problém si některé věci ujasnit takto. :)