Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ocne viecka korekcia

vebe

Drzim palce, aby monokle zmizli. Pisu vsade ze tak 7 dni. Daj vediet ako bude za tyzden. Prave to ma zaujima, ako je to v realite

moncab

Korekciu mi robili v pondelok. Na jednomoku mi to dosť krvácalo takže v utorok bol na mňa hrozný pohľad. Najhoršie z opeácie je pichanie injekcie(umrtvovanie) potom to už je pohoda bez bolesti.Po operácii som mala na pol hodiny priložený obklad studený. Vraj už som ho potom nemusela mať, čo teraz ľutujem. V utorok som si prikladala studené obklady lebo som bola celá opuchnutá. Teraz je to už lepšie mám žlté monokle pod aj nad očami. Pod pravým okom ešte stále aj modrý fľak.A to som si potierala Heparoidom.Neviem či som dobre robila, ale doktor ma neusmernil. V pondelok idem vybrať stehy tak uvidím čo povie.Pre strašný pohľad na mňa som sa radšej nefotila.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.