Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrážky, prosím o rady

Príspevok v téme: Vyrážky, prosím o rady
smutna22

Zdravím,
Od puberty cez VŠ a ešte aj po nej, no stále mám vyrážky :(. Hnevá ma to, lebo už sa mi začali tvoriť na dekolte. Najprv som mala problém len s tvárou, neskôr chrbát a teraz už aj na dekolte. Umývam sa pravidelne, tvár si čistím poriadne, no vôbec neviem prečo sa mi stále tie čierne vyrážky tvoria.
Môžem si nechávať vytláčať chrbát aj každý deň, stále sa mi tvoria.
A ma to už hnevá, lebo aj na tvári mi vždy nejaká jamka po vyrážke ostáva :/. Na drahú kozmetiku nemíňam peniaze, ale ak máte čosi osvedčené, prosím napíšte mi.
Ale hlavne domáce recepty, ak poznáte.
Vopred ďakujem

kika456

Ja s tým tiež bojujem. Pomáha žihľavový čaj samozrejme, potom aj lopúchový. Tiež používam jedno mydielko, ktoré mi veľmi pomohlo, volá sa Dedinské dievča a je čisto prírodné. Tú firmu čo ho vyrába nájdeš asi len na facebooku pod názvom Mydlo "dedinské dievčence", tam im môžeš napísať a oni ti mydlo pošlú. Stojí okolo 3 eur plus poštovné. Nerobím žiadnu reklamu, len chcem pomôcť, pretože donedávna som to mala fakt zlé, teraz je to už v pohode. Tiež zdravá strava a veľa vody nesmie chýbať.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrážky, prosím o rady - Fórum - ZDRAVIE.sk