Je to mozne za 4 mesiace?

Noelani

Bolo to ťažké mala som 19 r 105 kg a som schudla na 70 kg a potom neskôr už bez diéty ešte 10 kg takže dlho som vážila medzi 60-65 kg

Noelani

S pokožkou som nemala problém bola stiahnuta a nevysela. Ja som totiž používala aj termo nohavice aj tie mi pomohli. Vtedy som sa natierala aj s tým dermacolom bolo v takej fialovej tube a aj bruško som sem tam masirovala

nechapava

a pokozka sa ti sama stiahla? neostali previsy? ci natierala si sa niecim? prepac ze tak vyzvedam.. ale fakt je to kus prace co si zmakla

Noelani

Dakujem vam. Samozrejme že som jedla na raňajky a obed polka porcie na večeru ovocie a byciklovanie, 200 brusakov večer niekedy aj ráno či na obed a kolieskové korčule. Za 1 mesiac som zhodila 12 kg a po 3 mesiacoch bez jojo efektu

xem

jedz len z 2/3 zeleninu a 1/3 ovocie a pi vela vody(tekutin) uvidis ako rychlo schudnes a samozrejme množstvo je neobmedzené ;) .. ovocie nejdz na večer

ale tak ak uz len vylucis rafinovany cukor urcite zacnes chudnut..

v pravom mlieku nieje rafinovany cukor takze aj mlieko sa moze piť ...

salalalalala

noelani, preboha, a aj si nieco jedla? :D nie, ale vazne, toto ma zaujima, ak si to dosiahla nejakou normalnou cestou, tak fakt klobuk dole