Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neplatny kupon sutaz zdraviesk

Macca

Čo sa týka tejto zľavy. www.zdravie.sk
Tak podľa všetkého je zľava plne funkčná. Overené, vyskúšané, tak neviem kde bol problém :)

Macca

Milý d544,

všetky ceny do našich súťaží poskytuje sponzor. V niektorých prípadoch ceny sám odosiela. V prípade, že Vám cena nepríde alebo je nejaká iná chyba snažíme sa problém napraviť. Kontaktovať sponzora a zabezpečiť znovu poslanie alebo náhradu ceny. Portál www.zdravie.sk vystupuje skôr ako prostredník a priamo nezodpovedá za vzniknuté problémy.

Z tvojho popisu však nie je možné určiť o ktorú súťaž ide. Vieš mi povedať presne ktorá súťaž to bola? Zoznam vyhodnotení všetkých súťaží nájdeš tu: www.zdravie.sk
Prípadne odpíš na "výherný mail", ktorý odosielame každému výhercovi a ja sa nato pozriem :)

philips

Čo tak napísať im e-mail? Jáj, sorry, zabudol som.. To by nevzbudilo senzáciu u ľudí, ktorí na toto fórum iba nadávajú...

d544

vdaka macca a zdravie, sk...
trenazer som si objednal z nemecka, az o 150eur lancjesie ako by som si to objednal u nas na Looooovensku

dobru noc...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.