Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepripraveny na vztah

Príspevok v téme: Nepripraveny na vztah
tami30

Milujem svojho kamarata, ktory sa pred nejakym casom rozisiel so svojou dlhorocnou priatelkou. Zo svojej iniciativy, ale momentalne stale riesi porozchodove haluze, ci je normalne niekomu povedat, ze ho milujes a za rok sa s nim rozist atd. Urcite sa toho u neho v hlave deje vela. Mne povedal viackrat, ze nechape, preco nemam frajera, ze on by chcel. Teraz je ale takyto a tvrdi, ze nie je pripraveny na vazny vztah. Je to zvlastne, lebo momentalne je vlastne moj najlepsi kamarat, strasne si rozumieme a je to skoro az telepaticke. On vie, co k nemu citim, vraj to tiez citi(l), ale momentalne to nemoze nikomu hovorit. Preto, ze sme skoro vkuse spolu sa ale bojim, ze jedeho dna si najde inu, neokukanu. Navrhla som mu, ze sa nebudeme teraz stretavat. Chcela by som mat asi chvilu klud, utriedit si myslienky a mat cas aj na svoje veci. Jemu by to asi tiez prospelo. Lenze viem, ze ma to neprejde, nikdy som takeho muza nestretla. Myslim, ze vacsina zien by si asi so svojim naj kamosom, ktory ich navyse sexualne pritahuje, po tom ako si usporiadaju myslienky po rozchode, zacala. Ako to ale maju muzi? Nechcem zase zit vo falosnej iluzii. Inak mam 30, takze som si uz nieco prezila a viem porovnat, zhodnotit, ci mi za to stoji. On je este o nieco starsi. Spoznali sme sa o niekolko rokov neskor, ako zacal chodit s byvalou a potom, ako som sa ja rozisla so svojim poslednym frajerom ma ako jediny mozny partner napadol on, inak by som asi zostala z vlastneho rozhodnutia sama, aj ked muzov zaujimam asi az nadmieru.

ivobrick

Tak a poradila si si aj sama nakoniec, kedze jeho nepoznam.. preriedit kontakt.. Co ine sa da spravit, ak neni hlupy dojde mu to ze sa daco deje.. alebo ma spravit.

tami30

Ale on predsa chce byt so mnou, v mojej pritomnosti, pretoze nie som uplakanek atd, ale ja zase neviem, ako mam tebe vysvetlit :), (mozno niektori ludia to nemaju), ze to clovek v sebe musi spracovat (celkovo uz len novu situaciu) a to je faza, kedy nemas velmi pomyslenie na hocikoho. On vidi, ze je o mna zaujem, ze sa za mnou muzi otacaju alebo maju dokonca poznamky. Okrem toho ten kontakt chcem preriedit, to som uz pisala. A zase neviem, co si myslel tym, ze hram na istotu.

ivobrick

Neviem co presne myslis tou tvojou odpovedou ale daj si pozor aby si fakt neskoncila ako kamaratka resp. pride nova neokukana. Nepisem ti aby si chcela od neho aby sa rozhodol, pisem ti aby si prerusila kontakt s nim, pripadne len minimalny, nech sa sam rozhodne (kym ta ma v hlave).

Ja neviem ako ti to mam vysvetlit ale ked ta uvidi stastnu sama so sebou.. bude chciet byt s tebou, nikto nechce uplakanka, co je lahko dostupne to je vsedne, neni zaujimave.. si zena takze hadam vies.

Navyse mam pocit, a to si prva na svete ktoru vidim hrat na istotu a to sa nevyplaca.

tami30

Ja si skor myslim, ze to chce cas, len neviem ako ten cas dovtedy stravit, co sa vztahu k nemu tyka. Teraz asi nema moc vyznam chciet od neho, aby sa rozhodol. Praveze ak by chcel, tak to nemusi dobre dopadnut, ak s minulostou este nie je vyrovnany.

ivobrick

Tak su dve moznosti ako sa on rozhodne. Bud ta chce a pojde do toho alebo ta nechce. Jednoduche.

***Prerus s nim kontakt (bez toho aby si mu to dala vediet), vyhovor sa..
(stale spolu = kamarat.. nie?)

***Ak sa da ukaz ze maju zaujem o teba aj dalsi, alebo ty.. idem tam a tam.. s kamoskami.. a kamosom atdd..

Vravis ze si telepaticky rozumiete tzn. budes vediet kedy to uz staci a moze nateba skocit xD.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.