Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcené chudnutie

Príspevok v téme: Nechcené chudnutie
|AnonyM|

Mám 106 kg pri výške 198 .. mám už rok tráviace problémy a bojím sa že mam nejaké zápalové ochorenie čreva .. čítal som, že pri tejto chorobe sa môže vyskytnúť aj nechcené chudnutie. Ja som chudol za posledných cca 2 týždne 1 kg bez diéty... je to možno príčinou toho že 3 dni v týždni sa poriadne nenajem (raňajky, desiata, obed a prídem potom až niekedy okolo 21:00 a potom už nejem).
Nehovorím, že nechcene chudnutie je práve môj prípad, ale chcem sa informovať.
Ďakujem

|AnonyM|

Tak traviace problemy mam reflux žlče do pažeraka, mierny zapal žaludka, helikobakter /na poslednej kontrole bolo všetko OK/, ale stale ma boli brucho pod hrudnou kosťou (neustala, tupa, mierna bolesť). Ďalej ma dosť nafukuje, počujem v črevach prelievanie čudne zvuky ale stolica je OK.

redka

Taketo kolisanie vahy je uplne v pohode... Bezne mi skacu 1,2 kilka hore dole...niekedy to suvisi aj s fazami mesiaca... keby si napisal, ze si schudol 10 kil za 2 tyzdne, tak tam by som uz zistovala, kde je problem..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.