Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

K comu to nosit?

Príspevok v téme: K comu to nosit?
paradnica :)

Zdrastvujte dievcata :)
Mam "vazny" problem, moja svokrusa buduca bola v anglicku a kupila mi odtial dve kusy oblecenia. Jedno bolerko bezovej farby a ciernu svetrikovu vestu. Ako pekne su oba kusy ale ja neviem s cim to nosit? Co si pod to obliect? Tricko? Koselu? Bluzku? Tricko s dlhymi ci s kratkymi rukavmi? Ake farby doladit k nim? Vobec nemam sajnu lebo som doteraz ani bolerka ani vesty nenosila. Prosim najde sa tu nejaka ochotna modna poradkyna ktora sa v tom vyzna? Nechcem sa doobliekat ako strasiak do pola :D
Dakujem vopred kazdej rade.

[zruseny35]

bolerko bežovej farby sa ti hodí k elegantým veciam,spolu s jednoduchým tričkom s dlhým rukávom,nar.biele, červene,..a k tomu do krku dlšiu bižuterku.Dolu sukna ,nohavice (v tretej farbe) alebo ryfle jednoduche, uzkeho strihu...a samozrejme k šatám
Tá vestička je k uplne všetkemu ,lebo je čierna,..hodi sa ti odo nej košela s krátkym aj dlhým rukávom,dolu nohavice ale aj rifle (jednoduche,bez cvočkov a pod).
Neviem čo mas v skrini, akej farby mas vlasy a stýl postavy :)
Od modnych znalcov je rada : nemiešať viacej ako 3 farby na sebe :)

tasty

áno všetky farby sa hodia ku bielej, ale takto je ťažko radiť, ono to si človek musí vyskúšať spolu, lebo niekedy materiál spolu neladí, niekedy strih, i keď sa jedná len o obyčajné tričká, aj tie sú rozličné

paradnica :)

Vesta je material ako bezny svetrik nie vlna. Konci pri zadku kde je zuzena.
Bolerko je nieco ako z vlny take hrubsie. Ma kratke rukavy. Neviem ci je to bolerko ja to tak volam asi hej nie? No sako to nieje tak neviem. Nema zapinanie ale vpredu to ma take obluky za chrbat :/

Chaella

Bežová farba je skvela v tom, že je to tá najneutrálnejšia farba a môžeš ju vlastne doladiť prakticky k hocičomu (ale odtial potial)- neviem sice ako to bolerko vyzera a hlavn z akeho je materialu a myslim že bielou blúzkou s dlhými rukávmi by si nic nepokazila- nemyslim košelu ale obyčajnu peknu basic blúzku a doladiť to nejakým výrazným masívnym nahrdelníkom, ktoré su teraz v mode (na farbe sa možeš vyšantiť- od ružovej,cez červenu až po tmavo modru..). Čierna vesta sice neviem aka je dlhá, ale zasa obyčajným bielym, krémovým, púdrovo-ružovým tričkom s dlhým rukávom nič nepokazíš a keď tak ešte by som su vestu nejako v oblasti pásu previazala opaskom (napríklas zlatý).

LMarika

Tricko s dlhymi rukavmi by som si k tomu vedela predstavit. K tej ciernej veste nejake pekne, leskle sive. K bezovemu bolerku by zase pekne ladilo kremovo biele a tmave skoricovo hnede, ale aj khaki. V takom Peek&Cloppenburg maju obrovsky vyber vsetkeho mozneho, tam zarucene najdes vhodne kusy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

K comu to nosit? - Fórum - ZDRAVIE.sk