Nedokážem ju prestať milovať

Príspevok v téme: Nedokážem ju prestať milovať
yolo

Zdravím, rovno prejdem k veci teda.. Už je to viac než mesiac čo som sa rozišiel s mojou priateľkou po roku a pol (ona to ukončila). Ale ja ju stále neviem prestať milovať, pre mňa to bola dlhá doba plných krásnych chvíľ. Nedokážem na ňu zabudnúť, nie je deň čo by som si na ňu spomenul, neviem sa zmieriť s týmto stavom a mám pocit že nedokážem bez nej byť.. Je pravda že som sa zoznámil s jednou holkou, ale nie je to proste to pravé, tá láska.. Cítim sa pri nej čúdne, mám taký pocit že len s bývalou dokážem byť šťastný, bol to vzťah na diaľku delilo nás viac než 100km, ale aj napriek tomu to fungovalo a bol som pri nej neskutočne šťastný, je fakt aj to že sme sa aj hádali a bola ku mne hnusná aj ona, aj ja ku nej.. Ale ja ju proste milujem, a mám taký pocit že aj navždy budem, možno to cítim len teraz tak.. No ten pocit zo dňa na deň, keď sa ráno zobudím, a hneď je mojou prvou myšlienkou, že kde asi je, že chcem byť s ňou, chcem ju počuť vidieť.. Ach, mám pocit že je to zo dňa na deň horšie a horšie.. A už aj ona randi s niekym iným.. Mal som aj národky, ani SMS som od nej nedostal, celý deň som čakal, na nový rok taktiež nič.. V deň keď odchádzalo odo mňa na vlakovej stanici mi ešte aj slza vyhrkla lebo šla domov, že nebudeme spolu, že mi bude chýbať apod.. A na druhý deň sa so mnou rozišla cez NET, od tej chvíle ako som stal s ňou na stanici som ju nevidel, nepočul.. nič! Asi zošaliem, vôbec neviem čo mám robiť.. Mám taký pocit že už nikdy spolu nebudeme, ale zas mám aj ten pocit, že len s ňou dokážem byť šťastný.. Som zúfalý z celej situácie

detoo

Nataliana - prežívam presne toto iste, ,,našťastie" mám zatial asi zničený takýmto štýlom jeden rok....
Možem ta poprosiť o email??
Potrebovala by som pár rád a prebrať veci, pretože si už neviem rady, a nechcem si takto zničiť naj roky života ...ale ani po tom roku ho neviem vyhodiť z hlavy a vkuse omýšlam a premýšlam, čo a ako, a prečo hento a prečo toto

A okrem toho, nechem YOLO-vi kaziť jeho temu a obkeciavať svoj problem...

Fakt budem velmi rada....
Lebo sa asi zblázni.....

YOLO - k tebe. Vidno, že dievčinu velmi miluješ, reps. si miloval a teraz sa zmieruješ s tým ,že to proste nevyslo, že život prinasa aj taketo nečakane okolnosti a zmeny, ktore su proste život a prinasaju zo sebou rozne zmätky a trapenia... mimo neskor prijemnejšich zmien a vyhod..

čo ti poviem je asi to, čo ti tu poradili, povedali všetci - prejde to, neboj sa.....áno áno.. viem. . je to sakra ťakže a hoc pri prezerani fotiek alebo pomysleni na niečo sa ti tisnu slzy do oči....
to je ok.... máš dovolene sa chvílu utápať.... tvojej psychike by vobec nepomohlo, keby si to dusil..

Ale naozaj, ako tu už bolo pvoedane, netráp sa dlho.. nenupadaj do velkej sebalutosti a časom apatie... Dobre ?? :-)

Budem na teba myslieť... si velmi milí a inteligentný chalan ktorému navyše nechýba empatia v kombinácia so správnym charakterom - z toho, čo som si prečítala tvoje príspevky :-)

Moj nazor je taky, že ak ta mala rada vobec, tak určite nie tak, ako ty ju.... Pozri... ona ak by naozaj chcela byť s tebou, tak to proste nespraví...

tyým, že to spravila, ti dala najavo, že asi nebola až tak štastna, alebo sa možno niečo stalo, a nemá gule ti to pvoedať....
a spravila to cez net preto, lebo asi vedela, že ak by ta videla na živo, tak by to nedokázal... áno . ja viem, aj ked si si to zaslužil......

Okrem toho ten výrok - že by sa chcela aj k tebe znova vrátiť ale nemože - to proste svedčí o všetkom... je tam nejaký blog, niečo, čo jej proste brani, neviem, či ste mali aj nejake zavažneješie problemy, či nahodou ti nesrpavila poza chrbat niečo, prečo sa s tebou tak nahle rozisla a ty o tom nevieš.
POZOR: su to všetko len moje konšpiracie... premýšlam...

ak ti to pomože alebo nie... ja som sa minulý rok rozisla po 4 rokoch....
A ked ti mám povedať pravdu... presiel rok a stale to nejako nepreslo...
Presne ako si pisal... chvilu nejaký čas mám pocit. že je to za mnou, som plná energie a bla bla... a potom príde niečo, nejký silnejší moment alebo sa dostanem do styku s niečím, čo sa tykalo aj jeho a som v prdeli....
Ale vravím - ked to mám porovnať s mojimi pocitmy bezprostredne po rozchode - ktorý bol telefonicky a prave preto, že on nesuhlsil s tým, aby sme sa videli - priznal mi,že by mi potom tie kopacky nedokazal dať... nedokazal by to spraviť....

no tak vtedy to bolo uplne hrozne....som bola ak oživa mrtvola...
a teraz je to skor take, že si robim svoje veci chodim vonka atd.....
ale proste mam tie chvilky ked sa zahlbim a premyslam a analyzujem...
a snažím sa v tej ťažkej chvili myslieť na to nie pekne, ale na tie doody, pre ktore bol koniec... aby som si uvedomila a utvrdila sa, že sa trapiť nemám, že to proste nebol teen pravý...

Snád som ti aspon trochu pomohla :-)
Ak niečo, kludne sa pýtaj,

držím ti palce zvládneš o všetko, neboj :-)

PS, a nie všetky su take, ako si myslíš - ja napríklad som sa na fajčenie vykaslala lebo ma to prestalo baviť, sem tam si dam, nebudem tvrdiť, že nie.. len ti chem povedať, že nie je všetko len čierno biele ;-)

a taktiež ma unavuje netraviť čas nijako užitočnejšie ako ísť sa v piatok opiť..takže nepijem taktiež :-)

yolo

Neviem či jej na mne záležalo, či ma milovala natoľko ako ja ju, ale už to ani moc nechcem riešiť.. Musím to brať tak ako je, len sa sám ničím, to som už zistil. A to nepotrebujem.. A Nataliana, viem úplne ako sa cítiš, ale musíš veriť v lepšiu budúcnosť :) Aj keď sa to nezdá, ale viem že všetko bude dobre :)

[zruseny35]

Rozišla sa s tebou cez NET???Jej vobec zaležalo na tebe?
Ked sa moja kamataka rozchádzala so snubencom,polroka predtým riešila s ním čo na vzťahu má on zmeniť,lebo proste nebolo to ono.Lenže on ju ani nepočuval,tak sa s ním rozišla-osobne.A ja som u ešte potom celý den musela chlácholiť-tak viem ,že ju to trápilo.noveho chlapa si nasla az o niekolko mesiacov,nie hned...Ved vkuse spomínala jeho meno pri mne všetky problemy ktore nastali z toho rozchodu..
Ja viem,je to pre teba ťažke,ale po mesiaci si nikto lasku ešte nehlada.Na to treba polroka vyzrieť,inak to bude "plytké"-ved to tak cítiš.Najdi si koníčky/posilku, pracuj viacej aby si na nu nemyslel-tá bolesť prejde.A ked si povieš ,že chceš byt opäť zalubený ,tak si nejaku kamku "nabalíš "
Prajem ti vela síl.

Nataliana

Ach som na tom rovnako...rozisla som sa s priatelom po 2 rokoch..vzdy som bola prenho vsetko a odrazu ako zacal pracovat tak ma prestal aj milovat...a nechce to vobec riesit

yolo

Ďakujem každému, cením si to veľmi :) a hej fascinating dobre vidíš, som veľmi citlivý :) Práve preto to je aj také celé, blbé ťažké oničom, ale zíde z oči, zíde z mysle :) Čas rany zahojí :)

fascinating

yolo- to, čo si tu písal, mi niečo veľmi pripomína. Tiež sa so mnou rozišiel človek zo dňa na deň, nečakane, malo to podobný priebeh, ako píšeš ty, ignorancia, totálna bezohľadnosť a tiež to so mnou skončil cez smsky a udával veľmi neurčité dôvody, tiež som prežívala veľmi pocity, aké popisuješ Ty. Nie som typ človeka, čo väzí v minulosti, viem, že jediné, čo má význam je prítomnosť, ale po tomto som akoby zostala "ukotvená" v tom jednom bode, kedy sa so mnou rozišiel. Stále ma to nutkalo riešiť a analyzovať, čo sa stalo, prečo sa stalo, čo som urobila zle, a čo by bolo keby...A veľmi ma to štvalo, uvedomovala som si, že ten človek si nezaslúži ani jedinú moju slzu, ani jedinú myšlienku, aj tak som s tým nevedela robiť nič. Toto trvalo asi 2 mesiace a nepomáhalo vôbec nič- šport, práca, priatelia, iní chlapi, jednoducho tie myšlienky si Ťa nájdu.
Chcela by som len povedať, že rozchod takýmto štýlom- cez net, sms a pod., s neurčitými dôvodmi je to najhoršie, čo môže byť, pretože zostane veľmi veľa otázok v Tebe, veľa nedoriešeného a nevypovedaného, a vďaka tomu človeku trvá oveľa dlhšie sa s tým vyrovnať. Svedčí to o totálnej zbabelosti a nevyzretosti toho, kto sa takto rozišiel, čiže ber to tak, že si o nič neprišiel, podľa toho, čo píšeš, si zaslúžiš niečo oveľa lepšie, ako si mal v nej.
So mnou to napokon dopadlo tak, že 2 mesiace po rozchode som odišla do zahraničia, a ani to nepomohlo, prenasledovalo ma to stále. Potom sa mi ten dotyčný ozval, a keď som sa na sviatky vrátila domov, stretli sme sa. Práve to stretko mi pomohlo to v sebe uzavrieť, vyriešiť si tie otázky, pochopiť, čo to je za človeka a že vždy sa bude správať takto. Potrebovala som ho ešte raz vidieť, aby som sa posunula konečne ďalej.
Myslím si, že 1 mesiac je veľmi, veľmi krátka doba, vidím, že si citlivý, Tvoje city sú hlbšie, rozchod bol najhoršim možným spôsobom, daj si čas aj rok. Ak človek skutočne miloval, nebude ok za mesiac ani za 2. Daj si čas, a veľa šťastia:)

yolo

V pohode 0vecka, verím v to že to už bude len lepšie a lepšie.. Aj keď budú slabé chvíle.. Ale aj tie prekonám.. Ďakujem vám všetkým za rady, podporu, pomoc.. Vážim si to :-)

0vecka

2 yolo nejako sa uz vzchop predsa ti nezomrelo decko ... rok a pol je sice dlha doba ale nejako to uz rozdychaj a hlavne uz to neries nepis po internete a nezdoveruj sa kazdemu... na to si uz mal ten mesiac teraz prejdi do dalsej fazy ...

yolo

Ďakujem pekne :) Verím že to tak bude, aj keď v momentálnej situácii je všetko ťažké a chvíľami človek nedokáže rozmýšľať racionálne lebo emócie sú silnejšie.. Ale aj v takomto utrápenom stave verím v to, že to príde, aj keď možno nie tak skoro, ale raz príde.. Teraz momentálne denno denne zažívam také isté rána, čiže so smútkom, lebo každú noc sa mi len sníva s ňou.. A ráno je to veľmi nepríjemné.. Ale aj to raz prejde.. Ďakujem všetkým, aj tým ešte ktorý napíšu :)