Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podviedla ma, čo ďalej?

Príspevok v téme: Podviedla ma, čo ďalej?
Monsignore

Dobrý deň, mám 22 rokov a s priateľkou sme boli spolu 3 roky. Asi pred mesiacom mi povedala, že nevie či som ten pravý a rozišli sme sa. No skôr to bolo niečo ako ,,pauza" lebo sme boli stále v kontakte. Pred pár dňami mi povedala, že ma v opitosti podviedla, že ju hrozne trápi svedomie, že sa cíti ako štetka a hrozne ju to mrzí. Prebrali sme to spolu a tvrdí, že to bola chyba, nikdy sa nemala chcieť rozísť a už to nikdy neurobí. Stále plače, nič neje, takže ju to očividne naozaj trápi. Najhoršie na tom je, že ju stále milujem ale neviem či jej dokážem ešte veriť.
Poraďte, čo by som mal urobiť :-(

gamm

na tvojom mieste by som sa viac zameral na to co povedala ked ste sa rozisli ze - nevie ci si ten pravy. toto by som s nou v prvom rade rozobral, viac ako tu "neveru".

Delete

Ak človek odpúšťa tak odpúšťa vždy len sám sebe :)

Papier sa dá pokrčiť ale už ho nikdy nedokážeš narovnať tak ako bol predtým.

Matyo

neodpúšťaj jej, nezaslúži si to, máš len 22, nemáte spolu deti, manželstvo, nič, ešte prídu iné, lepšie ; )

Qstipkaemma

a co by sa nedali dikopy.Ano kludne sa vrat a odpust mozno budete spolu stastny.hlavne pocuvaj intuiciu a nikym sa nedaj ovplynit.rob to co citis.koli jednemu podvodu sa vovec nemusis rozchadzat.po podvode prisla na to ze si pravy.moja kamoska sa rozisla po mnohych rokoch chodenia a po roku sa dali naspat do kopy a velmi im to klape maju dve deti.potrebovali rok prestavky aby veci si premysleli a urovnali v hlave.mozno lepsiu uz nenajdes neviem mozno ano ale 3roky to uz je doba.Hlavne nepocuvaj odporucania rozchod atd pucaj len svoje citenie.ked povedala ze si ten pravy asi ta miluje.rady typu rozid sa hovoria hlave ty co su uz po viacerych rozchodoch.tebe to moze vyjst.

miriam123

takze zistila, ze si ten pravy tak, ze sa chcela rozist a podviedla ta? no ja neviem, necudujem sa, ze sa ti to nepaci. osobne poznam iba jeden par, co sa dal po case opat dokopy, ani tam neslo o neveru, ale asi sa tie rozchody deju z nejakeho dovodu, (ktory obcas ani vedome nevieme, nevieme si vysvelit) a ma to tak byt. oni napriklad spolu nemozu mat deti a nie su teraz velmi stastni.
ak sa naozaj budes chciet vratit, co by som ja skor neodporucala, tak to nerob hned, skus si to premysliet, aj to, ci dokazes odpustit. ale to chce velky casovy odsup a bohvie, ci ta dovtedy nebude podvadzat uz s inym...

doubledog

nedavaj sa s nou uz znovu dokopy.
aj keby si to spravil, podla mna vam to uz moc dlho nevydrzi.
ona ma teraz vycitky, ale ktovie, kvôli comu?
mozno je sklamana, ze ta sice podviedla (aj ked to je tiez otazka, ak ste boli od seba), ale nestalo to za to.
a zenskym slzam nejak moc never, zeny nimi casto muzov manipuluju.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podviedla ma, čo ďalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk