Nikdy nie som hladna

Príspevok v téme: Nikdy nie som hladna
malinka325

ahojte mam problem. uz asi dva roky aj nieco vobec necitim hlad... kazdy sa tomu cuduje, pretoze moj jedalnciek vobec nezodpoveda mojim potrebam na ranajky si dam krajec chleba s niecim, na desiatu lupem semiacka, na obed trochu masa s niecim, na olovrant nejaku zeleninu za misticku a vecer polievku... jem ale len preto, pretoze ma do jedla nutia, vobec nemam chut ani hlad... najhorsie na tom je, ze sa mi to zacalo pacit, ze takto malo jem a ze si mozem dovolit utracat peniaze na ine veci ako jedlo napr kozmetiku ci oblecenie alebo knihy...vsetci mi hovoria, ze sa chcem vyhladovat, ale nemyslim si, ze by som chcela mat 30kil, neverim ze bych tak niekedy mohla vyzerat, stale sa doma len hadame, ze nic nejem, ze skoncim v nemocnici, ale ja sa citim dobre...ak si odmyslim zavraty a ze sa rychlo unavim...vacsinu dna prelezim v posteli, lebo nic nevladzem...dokonca som musela obmedzit prijem tekutin, aby som dala priestor jedlu, ale nakoniec prisli migreny a zas pijem normalne ale na ukor minimalneho prijmu potravy...moj jedalnicek kazd normalny clovek povazuje za redukcny, ale ja nechcem chudnut, mozno trochu, no bojim sa, ze kolko s takymto jedenim vydrzim, ci nepridu nejake zdravotne komplikacie, neviete, ako docielit, aby mi chutilo a abych citila uz konecne ten hlad? nikto sa na mna nevladze pozerat pri mojich musich porciach ked spolu jeme

malinka325

tan prispevok zuzova ten som pisala v depke a aj dnes mi je psychicky na h... nedam ani pol litra kofoly a este musim do seba pchat obed hlavne jedlo , vecru a ranajky...totalne jak gula sa citim...kebz cast jedla neodhadzujem by som bola jak prasa...proste neni v mojich silach zjest na obed a veceru napr tri knedle dva platkz mesa a kapustu... a cely chleba na ranajky

malinka325

no citim sa dobre lebo ma nic neboli...len nevladzem...jedine co som spozorovala a to dnes bolo zvlastne rozbehnute srdce...a bolest brucha ale inak nic a vcera ak neratam prekolabsovy stav tak sa tiez citim celkom ok...ved nemam 30 kilo ze by som bola nejak vyhladovena...tak anorexia to byt nemoze...akurat mi je zle ked zjem celu porciu jedla taku tazobu a malatnost ale s tym sa da zit...proste nebudem jest to co mi nutia ale pockam kym ten hlad pride a ked nepride nebudem dovtedy jest...lebo sa nemienim prepchavat nasilu aby zo mna bola 70 kilova buchta ked mi nechuti a nevojde sa to do mna tak co uz

MultiLevel

Na jednej strane pises, ze sa citis dobre, na strane druhej,ze vacsiu cast dna prelezis v posteli, lebo nevladzes....V tom pripade sa necitis dobre! Prosto mas vazny psychicky problem, tak ho ries....

[zruseny35]

Fuha,jasom vysoka 165cm a važila najmenej 38kg,ale nie koli nejakej anorexii,ale koli velmi vaznej chorbe,a vtedy nieže nechutí jst,bola som ležiaca roky..tých 40kíl je dost malo,..moja normálna váha je 48-50kg.
Ked nemas pohybovu namahu,nepracuješ fyzicky,tak ani nepotrebuješ ládovat tolko čo žena v obchode s potravinami čo vyklada denne tovar.Jedla som 4-5x denne ale ako ty,(porcie maleho dieťaťa v skolke)lebo som len nechodila do práce.Tá voda je fajn že ju opät piješ,človek odpadne od nedostatku tekutín,nie od hladu.To by si skutočne musela jest len tu mandarinku a semiačka.Jedno teple jedlo za den,ked aj tvoje polovičnej porcie je uplne normálne-nepriberieš.Nejedz sladke a nevečeraj.Niesom anorektik,ani som nebola,len ten pocit niesom "nenažrato hladná"poznám :)
PS: človeku nechutí aj preto,že do teba zbytočne hučia,to ti tu chuť priam vezme
PS2: to nemyslíš vážne,že tu sa nicky sleduju ? :)

malinka325

asi to tak aj urobim.pockam kym ten hlad pride...ale dufam ze nepride a budem moct este dlho hladovat az kym neumriem

hanka9

Ked nikdy nie si hladna tak nejedz.

Miesto jedla papaj len vesmirnu energiu

No musis si najprv naprogramovat bunky

ako francuzsky spisovatel Henry Momfort z Nantes (ci tak akosi sa vola)

ten ze vobec neje jedlo uz 10 rokov a prijima len vesmirnu energiu

malinka325

a ty mnohoprezyvkovy clovek momentalne pod prezyvkov ,,zas" si mam dat vazne tu namahu abych zistila kto sia preco si davas tu namahu ma vkuse sledovat ? to akoze lustrujes cele forum a cakas kym zalozim nejaku temu? tak aby si vedel

1 s prostituciou som sekla koli podmienke
2 alkohol pijem len prilezitostne uz sa neozieram
3 to ze som usal z domu vratila som sa a zabezpecila si peniaze lepsie ako doteraz
4 podala som si prihlasku do skoly
5 nerezem sa a nepokusam sa zabit ale hladam mozne riesenia, dokonca sa snazim pomoct svojim znamym ktori maju podobne problemy
6 to ze mi je obcas zle este neznamena ze som zrela do cvokarne preto sa snazim svoje problemy riesit kym ma nepohltia uplne lebo nechcem skoncit dozivotne medzi cvokmi

tak sa laskavo prestan do mna navazat pod roznymi nickmi lebo ocividne ma nesledujes tak dokladne ako si myslis i ked uz len to sledovanie v takej miere ako je teraz je u zdraviu skodlive:DD

malinka325

ako mozes z dvoch viet vyvodit uplne odlisny prispevok? ako nechapacka:D ako ze viac verzii?? ved som ti pisala isty cas maily ze tri roky som uz jedla normalne a sem tam vracala...takze uvedomena urcite som...a cielova vaha? neviem...mne sa to chudnutie paci, ale nechcem prezit zvysok zivota na mandarinkach a semiackach...chcela bych jest normalne mnozstva ale nejde mi to...vzdy mi pride zle..asi to sposobilo to povianocne masivne bulimicke obdobie...a teraz neviem ako dalej

Žužova

zas to fakt ? :o ... Toto mi príde trošku iný príbeh ,alebo Lady má viac verzii? Ach joo..Malinka. Tak navštiv psychologa a ten ti pomže s uzkosťami a postupne aj s jedlom. ked je chorá hlava trpí cele telo. Tu ti nijak nepomožeme