Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy v sexe a následný rozchod (crossdresser)

Príspevok v téme: Problémy v sexe a následný rozchod (crossdresser)
Marcus1171

Zdravím,

Mám takýto problém, ktorý ma veľmi trápi. Mám 23 rokov som inteligentný a sympatický chalan. Chodil som s priateľkou takmer 3 roky, miloval som ju neskutočné plánoval som aj už spoločnú budúcnosť, boli sme už takmer aj dohodnutý kedy budem mať zásnuby. Som zabezpečený takže v tom nebol problém. Ale pred nedávnom som sa jej priznal že ma neskutočné ľáka a chcel by som vyskušať v niečo nové v posteli. Konkrétne zistil som že ma vzrušuje obliekanie dámskeho oblečenia, silonky a všetko čo k tomu patrí. No jej reakcia nebola veľmi ohľaduplná najprv mi naznačila že takých ľudi treba byť, potom sa to snažili pochopiť. Do toho jej prišlo stresové obdobie skúšok a skončilo sa to rozchodom. Nevidel som ju už takmer 3 mesiace a stále ju veľmi ľubím. Rozmýšľal som že by som sa aj tejto moje záľuby vzdal ale tak to by som sa časom určite trápil.
Prosím teda o radu, najlepšie aj od odborníkov o obore. Ďakujem !

somtrans

Treba to povedat priatelke,ked ta važne lubi a chce ta lubit, tak s tebou rada pojde aj do spoločnosti.Ženám sa to páči ,ked ta mozu namalovat a obliect ,len to tu na SLOVENSKU nedavaju najavo :-(

Panoramatix

To je pekná krava, že sa s tebou rozišla len kvôli tomuto. Nechápem ako je možné, že jedno priznanie totálne vynuluje jej obraz o tebe, ktorý mala 3 roky. Veď je to v podstate úplne neškodné keď sa to nepreháňa. Možno to s tebou nemyslela až tak vážne lebo inak by mala o veľa viac pochopenia. A ešte takým nevyberavým spôsobom zradila tvoju dôveru, keď si sa priznal. Ťažko to už nejako zachrániť. Myslím, že by nemusel byť až taký problém nájsť inú ženu, ktorá to minimálne bude akceptovať, ak to už nebude chcieť robiť spoločne. Ale musíš to dobre podať aby z toho neboli šokované. A podľa mňa sa toho viac menej zbaviť úplne nedá, iba to obmedziť na prijateľnú úroveň.

marcus1171

Ešte doplním dal som tam nadpis crossdresser ale vlasne sám nevei mčo som, nelaka ma byť ženou som rad že som muž aj mám mužské záluby no nikedy ma ľaka počas sexu mať na sebe ženske oblečenie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy v sexe a následný rozchod (crossdresser) - Fórum - ZDRAVIE.sk