Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozlicne zaujmy - obmedzovanie

Príspevok v téme: Rozlicne zaujmy - obmedzovanie
marry52

Ahojte, s mojim priatelom sme spolu takmer 4 roky..uslo to rychle, mame sa radi..ale v poslednom case sa velmi hadame a sme uz z toho obaja unaveni a nemame zo seba taku radost.. Ide o to, ze on ma velmi vela svojich konickov, do ktorych ma nezahrna, lebo su to chlapske veci alebo take, ktore ma nebavia.chodi aj so svojimi kamaratmi do zahranicia trenovat atd, a my dvaja nikam nechodime, lebo vsetku dovolenku a peniaze da na to. Ked mame spolocne naplanovany konecne nejaky vylet, tak ho neskor zrusi, ze sa mu vyskytlo nieco, kam chce ist radsej a on nema tolko penazi, aby siel na obe, a radsej pojde niekam, z coho bude mat osoh a sportovat, co miluje. Ked mu to vycitam, povie, ze vsak mam kamaratov tak ako on, nech idem s nimi. Ze ho zvazujem a nic mu nedovolim a ze som xantypa, co vobec nie je pravda, lebo chodi niekam stale, pochybujem, ze ina by mu tolko dovolila. A on mi na to povie, ze co ja mu mam co dovolovat, je slobodny muz a nemusi sa ma nic pytat.. Ja viem, ze aj ja mozem chodit so svojimi kamaratmi, ale on nechape, ze aj ja chcem mat nejake zazitky s nim...ostatne pary stale niekam spolu chodia na vylety, cestuju atd, a my len sedime doma.. a uz ma to zacina nudit..aj uz raz pri hadke padlo slovo rozchod, ale ta predstava je pre mna uplne neprijatelna, neviem si predstavit, s kym inym by som bola, za tie 4 roky sa mi nepacil ziaden iny chlap a to som mala uz vela prilezitosti, kedze chodim s mojimi kamaratmi dost von. Taktiez spolu mame byt, takze neviem, ako by sa to vyriesilo pri rozchode..Mate nejake rady? Dakujem.

soffa

nechces sa rozijst tak musis prijat ze budes pre neho vzdy ta druha...najprv jeho kamarati,pop.konicky s nimi a az potom ty!on ta tak nemiluje,kedze nechce s tebou travit volny cas(myslim si ze raz za rok by sa mohol obetovat).povedat ti ze nema peniaze na vylety s tebou,lebo ide s kamosmi niekam je ubohe.raz popripade krat ok,ale vzdy????a co je to za vetu ,ze ho zvazujes???on nechce s tebou travit volny cas????no ja by som takeho frajera urcite nechcela...

marry52

Dakujem vam za vase postrehy..zhodneme sa na tom, ze aj ja si myslim, ze je egoista..Miriam, ja s nim nechcem chodit, raz som urobila tu chybu ist so piatimi chlapmi niekam, ked isli trenovat do hor, oni si cez den behali a ja som trcala na izbe alebo na kave..jedine vecer to bolo celkom ok, ale aj to sa vacsinou bavili o tych svojich chlapskych veciach, do ktorych sa zena moc nevie zapajat:P takze som si povedala, ze s nim uz nepojdem. On so mnou bol naposledy na jednej kratsej dovolenke v lete a to je vsetko..nevylucujem, ze v lete niekam spolu nepojdeme, ale len v lete sa mi zda malo..a ked mu vycitam, ze si na mna neurobi cas, tak povie, ze si mam najst zaujmy aj ja..

miriam123

ja by som to mozno nevidela az tak negativne, aj ked egoizmus z toho ide, to je pravda. ako ste sa skusali dohodnut? nemoze s tebou chodit aspon kazdy druhykrat, ked je to pre neho take dolezite? nemozes chodit ty s nimi? mozno je tam aj ten problem, ze mate uplne ine zaujmy...

Biela Kobra

Poznám viacero takých manželstiev - ostali spolu len preto, že ich spája dieťa. Po čase si našla ona milenca a on milenku, lebo každý potrebuje sa s niekým aspoň normálne porozprávať, položiť hlavu na plece, vtedy, keď to treba jemu, a nie vtedy, keď je partner ochotný a práve má čas a nie je s kamarátmi. Zvyčajne sa v dospelosti detí rozišli a každý si šiel svojou cestou, niekedy veľmi búrlivo.
Takto zvonka to vyzerá, že váš spoločný byt je príliš málo devíz na to, aby ste vy dvaja mali niekedy v budúcnosti naozaj fungujúci vzťah. Lebo to, čo máte teraz, je vzťah nefungujúci.

doubledog

ked si nevies predstavit, ze by si bola s inym a este vas viaze byt, tak neni ina moznost ako ostat s nimi a zatat zuby. ono sa to sice este zhorsi, casom budes na vsetko sama, ale tak co uz.

vebe

Napisem ti ako to podla toho co si napisala vidim ja. Je to egoista, ktory nedokaze svoj egoizmus potlacit. Mysli len na seba a planuje si veci len podla seba. Teraz ste spolu este len 4 roky, z hladiska dlhodobeho spoluzitia je to malo, este by ste mali byt dokonca do seba aj zalubeni. Ked si teraz s tebou nic neplanuje nerob si iluzie ze tak bude robit, neskor, ked uz zalubenost opadne. On nepotrebuje travit s tebou volny cas, keby potreboval, planoval by si ho s tebou. Dobre, teraz ste slobodni a nemate deti. Neviem si predstavit takehoto cloveka ako je tvoj priatel, ze by mal deti. vies co znamena mat deti a vychovavat ich? Znamena to v kazdodennom zivote neustale potlacat svoj egoizmus a svoje zaujmy a neustale ich podriadovat niekomu inemu, teda svojim detom, ich matke alebo otcovi.Cele roky clovek sportuje sposobom ze krok vpred dva dozadu popri detickach na ihrisku, na trojkolke ci bycikliku, posedkava na pieskovisku, neskor pripadne niekde na lavicke na ihrisku, kde sportuje jeho dieta. Vikendy si cele roky clovek podriaduje detom a vobec svojej rodine. Ked to tvoj priatel nezvlada teraz len s tebou, tak by to nezvladal ani neskor, ci uz by ste boli sami alebo by vas bolo s detmi viac. Chod na mile od neho prec, byt sa vyriesi. Ked sa budes upinat na byt, uniknu ti ine dolezite veci

odpovedam

nemontuj do otazky rozchodu byt a to, ze budes sama. radsej sa sustred na to, ci priatela skutocne lubis a mas pocit, ze sa ti dostava dostatocnej ucty od neho. mnohi si mylia zavislosr od druheho a strach zo samoty s laskou. podla mna mas opravnene naroky ty. je zvlastne, ze tvoj priatel nemysli na buducnost s tebou - neplanuje, nezariaduje vas spolocne straveny cas. si si ista, ze nejde z jeho strany len o pohodlie? a manipulaciu, kedy ti povie, co chces pocut (ze vylet bude), potom to zrusi a ty mu dookola na to vzdy naletis? ja osobne by som z takeho vztahu vycuvala.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozlicne zaujmy - obmedzovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk