neviem co dalej

Príspevok v téme: neviem co dalej
lianela

Moj velky problem je bulimia ktorou trpim par mesiacov. Neprejde den kedy by som nevracala. Nedokazem sa sustredit na nic, stale myslim na jedlo prestala som chodit von,do skoly mam hrozne depky a nemozem sa z toho dostat. Neustale placem rozmyslam o samovrazde. Bola som aj u psychiatra, ale ten mi nijak nepomohol. Dal mi nejake antidepresiva po ktrorych som este 3 kg pribrala. Nemam podporu u nikoho,doma ma nechapu,beru to ako moj vymysel. Strasne moc potrebujem schudnut,je to jednina vec ktora mi pomoze a nedokazem nevracat ani jeden den. Zacnem sa triast a nezvladnem to. Staci mi 6kg. Skusala som zazracny adipex ani ten nepomohol. Som bezradna je mi zo seba zle nic ma nebavi. Prosim baby co ste tym presli tiez, poradte ako ste sa z toho dosali.

denula

juuj mojka ja ti asik nepomozem bo ja som mala anorexiju aje je to podobne bo som skoro bola bulimistka som si dawala prsti do krku bo otiec mi dawal wela jedla bola som na mol chuda 36kil som mala a menej ako 155cm som nemala a teras mam 160 cm a wazim 47kil a cwicim a chudnem...teda ak ti sces schudnut tak skus cwicit aje newim jak prestanes grckat mne dali injekciju w nemocnici na to

sewie

lianela,zjavne si si uz roztiahla zaludok..tak musis pomaly znizovat davky jedla-v pohode si daj velke ranajky-ale nie ze pomiesas vsetky chute!bud sladke alebo slane...daj si trebars jogurt s vela ovocia-tam je vela vody,zasyti ta to...ale nie zas kamion to by si si ten zaludok echtnejsie roztiahla za tri hodky si zas daj nejake ovocie,alebo nieco male...pi mineralku s citronom a kedykolcek kedmas chut zas nieco zjest mimo planu daj si kusok citrona...pred kazdym jedlom sa poriadne napi vody-uhasi to najvacsi hlad

betka20

lianela ja som vracala rok miesala som to aj s hladovkami ale ja neviem ani ako proste viem ze ak neveris v to co ja tak je tu skoda pisat ale len predsa pokusim sa.Povedala som to mame ale to nic nebolo oni mi nechapali mysleli si ze to je take ako nieco normalne.Tak som raz prisla a otvorila som svete pismo hned som nasla zaujimavy clanok a precitala som ho potom som sa kazdy vecer a vzdy ked som mala chut vraciat modlila a aj ked som mala myslienky tak som sa vzdy modlila.Nevraciam uz 3 mesiace ale nie som z toho celkom von pretoze prestat vracat nie je uzdravenie

lianela

Boze nic viac si neprajem len aby som normalne jedla. Som si uplne toho vedoma ze tym nic nevyriesim, ale nedokazem jest ako clovek vydrzim pol dna jest normalne a potom ma normalne trasie ked sa totalne nenapcham. Je mi zo seba zle nedokazem sa z toho dostat nijakym sposobom. Vazim 64-5kg a meriam tak 164. Uz som vo vsetkych veciach jak sardinka a letne veci som si ani neskusala,lebo viem ze nic nezapnem z minuleho roka. Rano som si dala tabletku adx,ze aby som nejedla a stiahla si zaludok no o hodinu som zjedla vsetko co som videla. Jak som to vyvracala dala som si druhu tabletku co je zakazane a teraz fakt nejem lebo mi je zle...nechcem takto zit...Najhorsie je ze uz nemam ani ziadne zaujmy ani nemam chut zit...

sewie

ahoj,no ja som tym este tak uplne nepresla,ale snazim sa...zakladom je aby si opat zacala verit jedlu ajdela normalne...vracanim nic nevyriesis-nedosiahnes stihlost,len chrobu..musis sa ukludnit..nachvilu by si sa mala vykaslat na vsetky diety a debiliny a vnimat a verit si taka aka si..btw.kolko vlastne vazis a merias?