Nadmerne padanie vlasov - pripravky

Príspevok v téme: Nadmerne padanie vlasov - pripravky
plesata

Zdravim. V poslednych mesiacoch mi neskutocne vypadavaju vlasy. Ked si po nich prejdem tak mi v ruke ostava cely chumac.. Kozna mi poradila antikoncepciu, aj som ju zacala brat (aj z inych dovodov) ale nijak to nepomaha. Aj citim ze vlasy uz ani zdaleka nemam tak huste ako kedysi. Existuje nieco co pomoze zastavit to nadmerne vypadavanie?

anabela89

Ahoj moja osobna skúsenosť je s doplnkovými tabletkami DONNAHAIR a šampon
Revita je sice drahší ale u mna je to zatail TOP .

vlasy55vlasy

Ahoj,
musis zistit pricinu, inak je to hladanie ihly v kope sena.
Aj zeny mozu plesatiet na temene ako muzi. Vtedy ide o zvyseny hormon dht, alebo pre vas nizky estrogen. Ak ti padaju z celej hlavy rovnomerne ide o inu pricinu. spomenute zelezo, rozne kozne problemy,...antikon ti moze pomoct ak to je hormonalne, ale moze ti to stav aj zhorsit. ak mas bezproblemovu pokozku hlavy, vypadnuty vlas nema na korienku bielu gulicku, tak to bdue skor vnutorny problem, niecoho nedostatok, prebytok. urcite absolvuj krvne testy. mozes mat kludne aj kandidu, alergiu na lepok...je toho strasne vela čo to moze sposobovat. drzim ti palce

peta11111

mne tiez padaju, sice nie az tak, ze mi ostavaju chumace, dost aj tak... tak som zacala brat zelezo, v niektorych krajinach vysetruju pri vypadavani vlasov prave zelezo, samozrejme zinok je dolezity, ale ten si myslim, ze mam v strave dost... a kupila som si take dixi ampulky proti vypadavaniu, tak som zvedava, ci u mna toto zaberie...ahoj!

Noelani

vyskusaj vyzivove doplnky na vlasy. ja som ich niekolko vyskusala a pomohli mi. a v dm dostanes aj vodu na vlasy proti vypadavaniu ja ich objednavam u yves rocher maju aj super sampon proti vypadavaniu...

Ellca

ostan pri tej antikoncepcii,nic ine na to nie je
dcera 16r.zacala brat koli tymto problemom a akne a konecne po dlhom case jej rastu aj v predu nove male vlasky,srandovne jej odstavaju,ale tesi sa
pred tym jej vypadavali cele hrste vlasov