Hairburst skusenosti?

ladycat88

A este jedno - konecne pravdive svedectvo o ucinku : www.petralovelyhair.com

Nemusite citat cele, ale staci prist dole pod cely blog, kde bloggerka zhrnuje, ci produkt odporuca...Myslim, ze to hovori za vsetko.

ladycat88

R2D2XXX - mas UPLNU pravdu!!! Na heureke ani makke fň, teda 0 bodov...a recenzie oficialne dali len jedna slovenska bloggerka a jedna ceska holka, ktora sa len amatersky venuje crossfitu...omg
A recenzie na ich stranke su teda velmi jasny photoshop. Takze neviem, ale taky produkt sa da urcite kupit za celkom lacnejsie peniazky...
Nehovorim, ze nazeberie, ale urcite je to len extremne predrazeny produkt!

ladycat88

mucoko - prosim ta, a ktory presne vyrobok to je? Lebo som teraz hladala silica hair, ale taky mi nenaslo. Naslo len silica (na zahranicnych som kukala viac menej), ale uplne take parametre nema ziadny produkt.

R2D2XXX

Nebud hlupa a nenalet na takuto blbost. Je to ta ista firma, ktora vyraba pasiky na zuby mr blanc. Obidva produkty su len lacne braky vyrobene lacno za ucelom predaja s vysokou maržou. Pasiky sa snazia napodobnit uspesne pasiky na bielenie zubov a tieto tabletky na vlasy su jednoducho lacne tabletky, ktore si mozes aj ty dat v Cine cez alibabu vyrobit u hocijakej cinskej firmy. Lacno ti ich vyrobia, krabicka za 2 dolare a potom mozes takyto smejd predavat rovnako ako oni, za 30 eur a nabalis sa....takto tieto podivne biznisy totiz funguju.

A recenzie? Ziadne recenzie nemaju. Maju tam akurat tak nastrcene fotky z insatgramu, kde nejaka bloggerka, ktora dostala produkt ZADARMO do daru, sa odfoti a oni si tam napisu hocijaky pochvalny text. To nie je recenzia. Dokonca tam maju aj fotky ludi bez produktu v ruke (cize hocijake fotky stiahnute z internetu). Taktiez je tam vidiet, ze vedia pouzivat photoshop... Ale toto recenzie nie su. Pokial produkt nema recenzie OVERENYCH zakaznikov na heureke, tak dovtedy je ten produkt len podradny smejd, ktory oblbuje ludi... Takze nenalet na taketo marketingove finty...

Navyse, kto ten ich web prevadzkuje? Anglicka firma!!! Nie slovenska. Na Slovensku nemaju ani len postovu schranku, ku ktorej by si sa pri reklamacii mohla ist stazovat! Takze nenechaj sa oklamat...

mucoko

ahoj prosim ta stoji to vela penazi, ak si pozries zlozenie a pozries si zlozenie vyrobku silica hair, uvidis ze obsahuje to iste a je ovela lacnejsiii...