Je mozne niekoho milovat a zaroven nenavidiet?

Príspevok v téme: Je mozne niekoho milovat a zaroven nenavidiet?
Anjelik154

Niekedy mam pocit, ze svojho partnera nemilujem, hlavne ked si spomeniem na nieco zle z minulosti co mi urobil a neviem to dodnes zabudnut. Vtedy sa aj v noci budim s busenim srdca, s pocitom, ze chcem od neho utiect, na druhej strane si neviem predstavit zivot bez neho, lebo teraz ma ten clovek velmi miluje a dal by mi modre z neba. Co s tym? Nici ma to. Mali sme skarede zaciatky, klamal ma, pisal byvalym, vymyslal si veci, o ktorych som sa neskor dozvedela ze neboli pravda(nastastie) a rozne ine veci ktore nastrbili cely vztah. Dokonca mavam sny s byvalymi aj ked by som sa ani k jednemu z nich nechcela vratit. Su to rozne situacie, nic sexualne ani romanticke, ale ked sa po takom sne prebudim tak mi je na vracanie a citim uzkost pretoze v tej chvili necitim lasku k partnerovi. Ako mam zabudnut na vsetko zle a len milovat?

Kajlo

Prosenie k bohu nič nevyrieši ty sama musíš nájsť silu odpustiť alebo pochopiť ako odpúštať ja som ateista a tiež som sa pozeral skepticky k takej knihe ale človeku pomôže.

Anjelik154

Ja to tak mam odmalicka ked mi niekto ublizi alebo ma oklame u mna skoncil ale toto je horsie lebo tu su hlbsie city k muzovi je to rozdiel ked vam ublizi cudzi clovek alebo co ja viem znamy ktoreho mozte skrtnut zo zivota len tak a je rozdiel ked to spravi clovek na ktorom vam zalezalo najviac na svete. Dokonca som nikdy neodpustila vlastnej matke je to kurv* nemam problem jej neodpustit do konca zivota ale s tymto si neviem rady

salalalalala

myslim ze budes mat velky problem mat hocijaky vztah, ked nie si schopna odpustat a za TRI ROKY sa posunut dalej. nikto nie je neomylny, tak to proste posral, vidis ze to zmenil, napravil sa, myslim, ze si mierne hystericka a problem by si asi mala riesit u psychologa, lebo to mas nejaky blok ty sama v sebe.

Anjelik154

QWERZ a co ti urobil? U nas nebola nevera ale ja neviem zabudnut ze pisal a co pisal byvalym ze ma klamal v istych veciach v jednej dokonca cely rok a kvoli tomu vznikali strasne hadky

qwertz

Ahoj.. prežívam to isté... akurát zvažujem, že sa od neho odsťahujem... Vie o tom, keďže pri hádkach mu to dávam najavo, a aj keď viem, že to všetko ľutuje, čo spravil, nejde to späť. Vidím na ňom, že sa snažil aj všetko okolo toho, ale z mojej hlavy to nepustí.. Neviem, ako sa toho zbaviť, nevidím iné riešenie... Ani s ním, ale ani bez neho.... :/

Anjelik154

Je to zacarovany kruh, uz to trva 3 roky, raz milujem, raz nenavidim, nici ma to psychicky a uz aj fyzicky... Neviem ako to mam vyriesit pretoze ja sa s tym asi nikdy nedokazem vyrovnat