Je mozne niekoho milovat a zaroven nenavidiet?

Príspevok v téme: Je mozne niekoho milovat a zaroven nenavidiet?
Anjelik154

Niekedy mam pocit, ze svojho partnera nemilujem, hlavne ked si spomeniem na nieco zle z minulosti co mi urobil a neviem to dodnes zabudnut. Vtedy sa aj v noci budim s busenim srdca, s pocitom, ze chcem od neho utiect, na druhej strane si neviem predstavit zivot bez neho, lebo teraz ma ten clovek velmi miluje a dal by mi modre z neba. Co s tym? Nici ma to. Mali sme skarede zaciatky, klamal ma, pisal byvalym, vymyslal si veci, o ktorych som sa neskor dozvedela ze neboli pravda(nastastie) a rozne ine veci ktore nastrbili cely vztah. Dokonca mavam sny s byvalymi aj ked by som sa ani k jednemu z nich nechcela vratit. Su to rozne situacie, nic sexualne ani romanticke, ale ked sa po takom sne prebudim tak mi je na vracanie a citim uzkost pretoze v tej chvili necitim lasku k partnerovi. Ako mam zabudnut na vsetko zle a len milovat?

Delete

Láska prichádza s pochopením. Nemôžeš sa jednoducho zobudiť veselá, šťastná a milujúca...niečo také neexistuje.

Myslím si, že mu potrebuješ najskôr odpustiť, možno aj vo svojej minulosti máš nejaké nevyriešené resty a vieš ako sa hovorí: ,,ak odpúšťaš druhému, tak odpúšťaš len a len sebe,,