Slabá erekcia

Príspevok v téme: Slabá erekcia
bigzo

ahoj,

mam 17 rokov a po dvoch rokoch som si našiel priateľku, už sme spolu pol roka no k sexu sme sa ešte nedostali, ona má 16... viac krat sme to už skúšali ale vždy keď už k tomu malo prísť mi klesol... toto sa mi už stalo asi 5x... raz mi neklesol ale nevosiel som sa do nej. velmi to už chceme obaja, nadržaný som moc ale vždy sa mi stalo toto... pri predohre problém nebol stál mi v pohode, to iste aj pri masturbácii...

som ešte panic ale nemám z toho strach... na internete som nasiel cviky a cvičím ich každý deň a myslím že je pokrok.... stravu mám v pohode, ale fajčím a občas si aj vypijem... myslím že problém bude skôr psychicky keď ho neviem udržať hore... rozmýšľal som nad liekmi ale na to peniaze nemám...

a ešte jedna vec.. keď ma honí normálne mi stojí všetko v poriadku ale keď na chvíľu prestane a pustí ho,tak mi z neho vyjde kusok semena,niečo ako keby predčasná ejakulacia ale to iba dve tri kvapky vyjdu, a necitim, že by som sa urobil... je to v poriadku? a jedno vajce mam o kúsok väčšie ako druhé...

vopred ďakujem za odpovede, dúfam že budú čo najskôr :-)

a zabudol som dodať, som už z toho zúfalí prosím o rýchlu pomoc...

bigzo

alebo môže to byť tým že si dosť často honím? vidíme sa iba cez víkendy lebo obaja sme na intrakoch, tak občas na intraku sa sám... ale skúšal som, že som týždeň počkal ale nepomohlo to...