Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi častý herpes

Príspevok v téme: Velmi častý herpes
Lkjhg

Uz od malička ma trápi herpes..mam ho každý mesiac aspoň raz niekedy aj viac naraz(aj teraz ho mam:( ).. Mam oslabenú imunitu, beriem vitamíny e,d,b a probiotiká ale aj tak.. ;
:( uz si neviem rady .. Vraj ak ma človek herpes raz uz sa ho nikdy nezbaví .. Ja uz som v odstraňovaní herpesov profík, viem kedy to pride a mam nato včelico a trvá mi max 1den ale to hojenie chrasty je nadlhsie:( ak sa ho navždy nezbavím mozem zabudnúť na moje vysnívané zamestnanie. Prosim poraďte co mam robit ..dakujem peknee

Agnes989

Síce sa herpesu nedá zbaviť úplne, ale môžeš ho dostať pod kontrolu tak, že sa už nebude prebúdzať. Choď k imunologičke, tá ti predpíše liečbu. Dobré je brať liek Isoprinosine, pomáha zvyšovať bunkovú imunitu, treba ho ale brať dlho, aspoň pár mesiacov. U teba sú vhodné tiež antivirotiká. Ako doplnkovú liečbu si zvyšuj imunitu rôznymi voľne dostupnými doplnkami výživy, ako hliva, echinacea a pod. Neber separované umelo vytvorené vitamíny, nemajú účinnosť. Maž si každý deň pery balzamom. Ideálna by bola pomáda Dr. Nona, obsahuje minerály z Mŕtveho mora a archebaktérie. Ja ju tiež používam, tiež som mala v minulosti problémy s opakujúcim sa herpesom. Teraz v zime sa pery dosť vysušujú ale treba ich stále mazať, mne ak sa pery moc vysušia, dostanem herpes.

RNG

Noelani je to tam jasne napisane. Vyrazky sa jej tvorili 8 dni, po dvoch dnoch zacala pouzivat antiviralne doplnky intenzivne a do 12 dni mala tvar a prsia ciste. samozrejme hned v prvy den isla k lekarovi, ten jej povedal, ze je to zo slnka, ale to by nevysvwetlilo vyrazky nas miestach zakrytych satami. Tak isla k druhemnu a ten jej "diagnozoval" potravinovy alergiu .Kedze ale ani jeden jej nic nepredpisal na napravu,ani navzal ziadne vzorky na kultivacou, konecne zacala na mna pocuvat, na stastie.
A fotografovala si to kazdodenne, aby bolo vidiet pokrok, tj sirenie aj potom hojenie. Potom isla po vyhojeni znova k lekarovi a jedine, co mal komentar ked mu ukazala fotografie a zaznam brania doplnkov bolo "NO COMMENT, ale potrebujem vam vzat vzorku krvi na meranie cholesterolu."...

RNG

Nuz moja zena a ja sme sa ho veru zbavili. Nedavno mala zena pasovy herpes a zbavili sme sa ho za 8 dni davkami colostra(15 gramov denne zamixovane do rannej kavy) 2 x 1 gram chaparalu a 2 x 5 gramov monolaurinu.
To co inym trva vyse mesiaca sa zbavit s hroznymi bolestami moja zena zdolala za 6 dni po tom, ako sa dala presvecit na tieto doplnky. Za 12 dni bola uplne a bez stopy vyhojena.
Ziadne nasledky na nervy, zrak alebo ine, co sa stava znacnemu percentu starsich ludi, kde sa prebudi virus VZV v tele pre znizenie imunity s vekom jej nezostali.

michalmmm

Sestrina kamaratka mavala hrepesy asi tak raz za rok, takze nie moc casto. Lenze isty cas byvala dva roky v plesnivom byte s plesnivymi tapetami a v case, ked tam byvala, tak mala herpes 2x az 3x za mesiac, cize v podstate nonstop. A je alergicka na plesne. Odkedy z toho bytu odisla, tak sa jej herpes urobi asi tak raz za rok. Ja fakt neviem, ci maju plesne na alergickych ludi takyto vplyv, ale ona si mysli, ze ano. Zeby ozaj? Tak davaj si pozor na plesne, ale aj na tapety a casto vetraj, chodievaj casto von na prechadzky...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velmi častý herpes - Fórum - ZDRAVIE.sk