Rozisla sa so mnou, necakane

Príspevok v téme: Rozisla sa so mnou, necakane
Peter_26

Zdravím, mam 26 rokov . Našiel som si mladšiu priateľku, o 5 rokov ešte študuje. Doteraz sme mali krásny vzťah všetko klapalo ako málo nemali sme žiadne problémy . Trval necelé 3 mesiace , no predtým som mal 8 ročný vzťah potom rok mi trvalo kým si našiel novú priateľku. Ako som už písal všetko bolo super nehľadali sme vôbec , je strasne milá a zlata no svoje city nedáva najavo ale mne ich dávalaaj keď nevravela mám ta rád a takto sem tam to povedala . Ale bolo z nej citit že ma má strasne rada. Som si vedomý že som na nu trošku tlačil chcel som byť s ňou aspoň na pol hodku . No niekedy nechcela ísť von tak hovorím že aspoň na cigu pod bránu niekedy vyšla , niekedy nie ale boli sme spolu no keď som nemal nočné a tak. Zase ona pracovala každý piatok, sobotu nočné a mne vychádzal voľný víkend raz za sedem týždňov tak trebalo ju prosiť aby aspoň v sobotu nešla do práce. Ale keď bola v poho boli sme spolu . Von sme šli až večer okolo ôsmej aj keď sme boli celý deň doma chodili sme aj na diskotéky zabaviť sa a tak a všetko bolo v pohode. Pre mňa vzťah ako z rozprávky. No pred týždňom sme boli na diskotéke kamarátka oslavovala narodeniny a moja priateľka behala krížom krážom bola opitá aj ja a tak pred koncom sme sa pohádali že som ziarlivya ssám sa neviem zabaviť. Ale keď ona vstala odišla a nič nepovedala šla tancovať s kamratkami sem tam sa rozprávala so znamymi ale ja som ich nepoznal len som chcel vedieť kto to je a oba že som ziarlivy. Povedala mi ešte na diskotéke že má ma rada ako kamaráta a nelubi má. Potom som ju odprevadil domov ešte som dostal pusu. Ráno keď som vstal mi hneď písala že nič z toho co mi povedala nieje pravda. V ten deň sme šli na ples a povedala mi ze vsetko je okej snme v pohode . Ja som sa chcel ovtom porozprávať a ale na ďalší deň keď bola doma celý deň nemala naladu tak sme vyšli len zafajcit na 20 minút. Na ďalší deň som už nevydržal a začal som rozprávať ona bola ticho a pozerala von oknom a potom povedala ze ona musí popremyslat. Na ďalší deň som ju volal von a nešla, nechcela ísť, nastvala sa že keď povie že nie tak nie. Tak ja som šiel vonku bez nej a potom mi napísala že nebude doma a že aj ona ide von. No a večer mi napísala že to už takto nejde. Potom sme sa stretli a povedala mi ze že už je rozhodnutá a svoje rozhodnutie nezmení. Že budeme kámoši.Ale nevedel som dôvod ani nič. Až potom co mi písala som sa dozvedel že je to kvôli tej diskotéke. Ale pred tým sme žiadny problém nemali a si myslím že sa to dá vysvetliť za 5 minút len ona sa o takom nerozpráva všetko drží v sebe. A potom sme si ešte písali a napísala že teraz to tak nejde, možno potom ale nemám na ňu tlačiť. Ani jedna jej kamoska nikto mi nevie poradiť lebo ona sa s nikym o takom nerozpráva. Dovtedy sme mali krásny vzťah bez problémov a hádok. Bol som miláčik, sladkého plno komplimentov a ja si neviem vysvetliť prečo pre jednu hádku sa so mnou rozide. Jš ju mám strasne rad zalubil som sa a nechcem ju stratiť. A neviem co robit . Všetky jej kamosky mi povedali nevolaj jej ani jej nepis a ona sa ozve sama. No ja neviem. Poprosil by dom nejaké rady hlavne od žien. Dakujem

Žužova

Salalala..tak vidím že niesom jediná ktorej to tak prišlo :o) Moc si tlačil na pilu,toto mi baby nemáme rady

Žužova

no, napíšem ti názor z toho čo som si prečítala..z mojich prvých dojmov akými na mna pôsobíš.
Podla mňa si na nu moc tlačil,presviedčal ju,doprosoval sa jej vtieral sa ,volal ju von a ked povedala nie naliehal si aj tak... tým si jej možno časom začal liezť na nervy a nevedela ti to nejak vysvetliť a tou diskotékou ked si za nou určite behal ako taký psík a furt sa jej pýtal čo kto kde to bol si ju už vážne prestal baviť. Aj tu pusu že si ,,dostal" verím tomu že si si ju nejak vyprosil alebo si jej ju dal ty. Prepáč. Nebola to tá pravá kašli na nu ako si sa zamiloval tak sa aj odmiluješ :o) uvidíš,chce to čas. A daj si pauzu s babami radšej skus sa povenovaťč teraz skor len sám sebe a svojim koničkom a tak. :) Drž sa pa

salalalalala

troska to prehanas, nie? 3 mesiace a ste boli spolu a ty na nu tlacis, nutis ju ist von aj ked nechce a este urazene konstatujes, ze ju treba PROSIT, aby nesla v sobotu do prace? WTF? to co je? tiez by som usla