Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podkladová báza na mastnú pleť

Príspevok v téme: Podkladová báza na mastnú pleť
perla123

Ahojte, viete mi odporučiť nejakú najlepšiu podkladovú bázu pod make up, ktorá by mi zmatnila pleť a vydržala by čo najdlhšie? Mám veľmi mastnú pleť so sklonom k akné a keď si dám teraz make up, tak som po pol hodinke hneď lesklá a aj keď sa prepúdrujem, tak ten make up je už taký škaredý, všelijako zošuverený alebo neviem ako by som to popísala...neviem si už rady s tou mastnotou, čo by ste mi poradili...Ďakujem pekne :)

Agnes989

Perla choď na chemický peeling ku kozmetičke alebo zdravotnej sestre, teraz je na to ideálny čas. Nesmie sa to robiť cez leto a keď je slnečno, lebo slnko môže vyvolať pigmentové škvrny. Ja na to tiež teraz chodím, tiež mám mastnú pleť. Kúpila som si procedúru 5x 70%-nou AHA kyselinou, vždy po týždni, zatiaľ som bola 4x ale prvé výsledky boli vidno už po druhom raze. Sťahuje to póry, odstraňuje mastnotu a zlepšuje stav akné.

laura36

ja som mala podkladovu bazu od Cilistar, bola taka husta a moc vysusovala. Mne sa tie podkladove bazy zdaju take humusy , samy glycerin, co len naoko zjednoti plet a vyhladi. Radsej pouzivaj zmatnujuce kremy, mam jeden od Mary Kay, davam si ho len na T zonu a uplne najlepsie su od nich take tenucke obrazky, ktore si prilozis na tvar a uplne ti to vysaje maz, ze sa nemusis pudrovat, ani upravovat.

Laura93

najlepšie by bolo nepoužívať žiaden make-up, ten akné a mastnú plet len zhorsuje
ja ked som mala akné som pouzívala len zmatnujúci priesvitný hydratačný krem a cez den som si na to davala len púder, prípadne na vyrazky pod púder trosku korektoru, make-upu alebo BB cream aby som zakryla vyrázky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.