Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ricínový olej - kde zohnať + skúsenosti

Macacijazyk

Obom Vam pekne dakujem :) laura36 urcite je super, len mna to tak nesuri, bola som velmi zvedava na tento olejcek , jeden hovori ze je super na riasy.druhy ze nie a treti ze o tom ani nepocul, myslim ze to asi necham tak :)

laura36

kupis ho v lekarni , ja som to pred dvoma rokmi skusala na mihalnice a zapalili sa mi z toho oci. teraz je na trhu uplne perfektny pripravok, informovala ma kozmeticka , zakaznicky jej si to nevedia vynachvalit. Vola sa to Hairplus serum, stoji to sice 80 eur ale vysledky naozaj su a je to 100 x lepsie ako lepit si nieco umele na riasy. Tiez nato setrim:D

miska89

Ahoj, zoženieš ho v lekárni. Je známy tým, že podporuje kvalitu vlasov, obočia aj rias. Z osobnej skúsenosti môžem potvrdiť pozitívny účinok na vlasy, treba ho však používať pravidelne a nechať nejaký čas pôsobiť. Na mihalnice ho používam veľmi máličko, pretože mi dráždi oči.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ricínový olej - kde zohnať + skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk