Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dalej?

Príspevok v téme: Ako dalej?
0kuki1

Ahojte moj priatel stale chodi z firmy na dovolenky asi tak 2,3 krat do roka vrajže to musi lebo to maju akože worksop :) je to len akože sam mi to povedal,Proste tam musi lebo to vyhral,raz nesiel tak sa mu vyhražali vystupom.Moj problem spociva v tom že ja ssa strasne bojim,raz od nevery nemal daleko prave na takejto dovolenke.zistila som to a on sa priznal.........teraz sa obavam,nemožem spavat po nociach nechuti mi je,ubija ma ten vztah že ja takto žit dalej nechcem,Milujem ho opustit ho nechcem je ku mne dobry,pozorny....ale mam strasny strach ako ja to prezijem ked pojde....Proste rano sa zobudim myslim nato,cez den detto v noci to iste....predstavujem si hrozostrasne scenare že zasa sa tam daco stane opije sa nebude vediet co robi,zabudne na mna.....

Meggie 911

ach jaj, ty si este stale s nim a stale riesis do iste donemoty? ludia ti tu napisu to iste ako vzdy a ty sa aj tak nepoucis a o dva mesiace tu mame zasa to iste "zasa ide na dovolenku, vecierok z prace a mna ide rozdrapit od jedu"..

ved ho uz raz a navzdy kopni do zadku..hlavne kvoli svojmu psychickemu zdraviu..lebo toto uz prestava byt normalne a normalne lutujem toho chlapa..

s nim proste stastna nebudes a vies to aj sama..tak na co stale cakas?

doubledog

ja uplne chapem tvoje obavy, ved je zname, ze najviac vztahov sa tvori na pracovisku.

a tie reci o tom, ze moze podviest hocikde, to tiez neni uplne pravda, ved prilezitost robi zlodeja.

na druhej strane, napr. moja osobna skusenost je taka, ze ja som bol na mnohých takýchto akciách a nikdy som nic take s nejakou kolegynou neriesil.

0kuki1

re4w564
Ja viem tomu nezabranim....ale ja neviem či tu niekto chape to,že nielen ja ale určite mnoho parov by s takymto životom nesuhlasilo aby mu partner chodil 3 krat do roka na dovolenky niekam do prdele bez svojej polovicky s kopec mladych ludi.....je tam dovera netvrdim že nie ale je tam urcity strach ....je to ako ked vam niekto da nieco na podnose .....viem ake su v dnesnej dobe ženske čo sa vesaju po chlapoch....ten moj nebol od toho daleko a nemusela som to vobec zistit,bola to len moja sikovnost a preto si to posral,ale od zaciatku vedel odkedy sme spolu že nesuhlasim s takymito akciami jeden bez druheho

0kuki1

Lienocka
ZO zmluvy to maju zakazane proste ak vyhraju dovolenky idu ako z firmy na tyžden niekam do exotiky....proste nemožu bravat...pozistovala som si to a ono je to pravda

re4w564

Takto ti poviem, ked ta bude chciet podviezt, podvediete, bud doma, v zahranici alebo pod zemou, spravi to a ty proste tomu nemozes nijako zabranit. Ak ta naozaj miluje, tak ta nikdy nepodvedie aj keby bol ozraty, nakolko je to rozhodnutie, to je jedno ci si ozraty alebo nie, stale mas mozog a uvazujes, alkohol ti ho len spomali a otupi nervy, vnimanie a hlavne "zabrany", cize to co chce spravit, len sa bal spravi, to co by nespravil aj tak nidky nespravi, napr. keby nebol tepli alebo tajne tepli, tak by nikdy aj keby bol uplne na srot, nespal s chlapom.

Naco sa strachovat a obmedzovat ho, cim viac ho budes obmedzovat tim viac ho bude lakat ta podviezt, len aby ti to vratil, ako maly fagan. Tak nehaj ho si behat kade chce, ak chce tak podvedie, ak nechce nepodvedie aspon uvidis aky v skutocnosti je, nedokazeme sa pretvarovat cely zivot nie?

[zruseny35]

kuki........ my sme na vylety (ja som nechodievala) brávali partnerky -baby vraveli ako bolo.
prečo ťa tam teda neberie,ked su to len vylety ?

0kuki1

On vravi že nemam sa coho bat,že som jedina a na inu ani nemysli,,,,,ale to asi hovori každy ,viem že oni tam nic take nemaju ako si pisala,maju vylety a volny cas nic viacej...a vecer zabava až do rana......mna ide roztrhnut ked si nato len pomyslim ako sa zabava a flirtuje z ostatnymi.Uistuje ma že nieje sa coho bat ale ja to už nezvladam -....

[zruseny35]

kuki...ja ťa chápem.Sama som totiž z práce na take "workshopy" chodievala.Lenže ja som v tom čase bola single.Proste je to o tom ako si cca 9h sedíš na prednáškach ,mas tam obedy -sadneš si pri koho chceš a príjemne si pokecáš.Zlé to začalo byt až večer.Proste si už po prednáškach kazdý "sadol" k baru a kecalo sa síce o práci ale tu mi niekto kukal do vystrihu-a to sommala slušnu košelu,"pracovne" a podvečer sa miesto minerálky nalievalo vínko..Zarazilo ma ked ma začali "kolegovia" pozývať k sebe na izbu,nech veci predebatíme lepšie ,najdeme lepšie know-how...Ked to urobil jeden čerstvo ženatý,čo sa pochválil že ma len 3 mesačne babetko a hladil ma pritom po kolienku, odišla som spať .Pre mna su ženaty "svätý a nedotnutelny",bolo mi luto jeho manželky.Viac som na taký "workshop " nesla,aj tak tam sli len tí čo lepšie zarobili,a nebolo to povinne .

0kuki1

Verim mu som o tom presvedčena okrem toho problemu žiaden nemame ,ked je hadka tak len o tomto,proste nesuhlasim s takymzto sposobom zivota že on si bude chodit kade tade s mladymi ludmi,,,jemu by to tiež nebolo jedno som si ista.V noci som dnes mala zasa blbe sny,budila som sa povedala som mu to a zasa hadka,v reale sa nato snažim nemysliet a prichadza to v noci ked spim a fantazia mi pracuje na plne obratky,mam pocit že dnešna noc mi ubrala zo života jeden cely rok .....

ahink

Nebud hlupa. Keby chcel podvedie ta aj na prizemi panelaku ci kde to byvate. Vernost je o dovere a nie o km kolke vas delia.. A ak mu neveris a takto ta to zoziera trapi umara tak bud vyhladaj odbornu pomoc alebo chod od neho. Bud mu veris alebo nie. Na mna tolki ziarlia..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako dalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk