Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Účinok antikoncepcie Belara

Príspevok v téme: Účinok antikoncepcie Belara
TinaLee

Ahojte,chcela by som sa na niečo spýtať :) Bola som u gynekologičky v 3. deň po menštruácii lebo som chcela antikoncepciu, gynekologička mi povedala že mám brať túto antikoncepciu od 3.pirule kedže som bola 3.deň bez menštruácie tým pádom ju mám brať už len 18 dni.Moja otázka znie či po 4. už antikoncepcia účinkuje a teda nezostanem tehotná kedže som mala nechránený pohlavný styk. Za všetky odpovede ĎAKUJEM! :)

Meggy19

Doby den, chcela by som sa spytat ze ci aj vy ste aj vy kracali 3tyzdne ked ste brali belaru?bola som stym u lekarky dala mi na zmiernenie krvacania tabletky a teraz som mala 2dni menstruaciu ale aj to vlosku som mala cistu len na toaletnom papieri som mala krv.mala som nechrany sex z priatelom a teraz mam biely zapachajuci vytok mozem byt tehotna?

Brambinka

Ahojte baby. Začala som Belaru užívať tento týždeň, zatiaľ som vzala iba dve tabletky, ale myslím, že mi nerobí dobre. Už prvý deň som mala celý deň bolesti hlavy a pocit na zvracanie. Druhý deň to isté. Moja otázka: Myslíte, že môžem pociťovať vedľajšie účinky už po tak krátkej dobe? Za odpoveď ďakujem. :)

džajna

Beriem Belaru uz asi 5 rokov. Nikdy som s tym nemala problem, (klop klop), ale na letaciku co som ku tomu dostala bolo pisane, ze ucinkuje az od 7. dna uzivania. A pre to po 4. dni sa moze, ale nemusi stat, ze by si otehotnela.

Drzim palce.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Účinok antikoncepcie Belara - Fórum - ZDRAVIE.sk