Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadávanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov
nobodyx

Zdravím. Mám 18 rokov a začínam sa venovať problematike vypadávania vlasov, pretože ňou zrejme tiež trpím. Padanie vlasov pozorujem tak 1 až 1.5 roka a odvtedy sa mi vytvorili kúty. Nie je to zatiaľ tak hrozné, pri mojej dĺžke vlasov sa to dá prekryť ale chcel by som s liečbou začať čím skôr aby sa to rýchlo nezhoršilo. Verím, že ešte v mojom veku by som si vlasovú líniu mohol zlepšiť. Nádej mi dávajú aj videá ako tieto www.youtub.com ,kde v oblasti kútov sa dajú pozorovať výrazné zmeny.
Takže k veci, chcel som sa spýtať, aké prípravky by ste mi na začiatok doporučili.
Niečo som si už naštudoval a zatiaľ premýšľam nad šampónom Revivogen s blokátorom DHT, nejakým vlasovým aktivátorom (Spectral DNC-N, Regeine 5%, Kirkland 5%) a Saw Palmetto.
Potreboval by som tiež vedieť, či platia nejaké pravidlá pri kombinovaní jednotlivých prípravkov a či môžu nastať nejaké vedľajšie účinky. Čítal som, že pri používaní minoxidilu 5% môže svrbieť hlava alebo pokožka môže byť vysušená, na to je vraj dobrý šampón Nizoral.
Každopádne je to celkom finančne náročná záležitosť, a zo začiatku by som do toho chcel zainvestovať najviac do 100€.
V súčasnosti používam šampón Avon Naturals s low PH, Schauma Q10 + nejaký vlasový kondicionér.
Za všetky rady vopred Ďakujem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadávanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk