Ako sa začať odčervovať od parazitov?

Príspevok v téme: Ako sa začať odčervovať od parazitov?
Adriana78

Dobrý deň, chcela by som seba aj moju rodinu odčerviť. Je tu toľko rád a komentárov, že neviem ako začať. Či ísť hneď na Paraziquantel, alebo začať Trojčátkom alebo niečim ako Vermox. Chcela by som to urobiť aj deťom (2,5 a 7 rokov), aj manželovi. Deťom určite nejako šetrnejšie. Či deťom dať len orešák, alebo ako....Ja a 7-ročný syn máme alergiu, sme bledí v tvári a máme veľmi radi sladkosti. Rada by som s tým už niečo razantne riešila. Budem vďačná za každú radu.

fezoj78

Dobrý deň.Napíšte mi prosím na jogo78@centrum.sk Popišeme si o Vašom zdravotnom stave osobne.S pozdravom Jozef.

vikiinka33

volnopredajny je napr SCRAM™ Antiparazit, obsahuje klincek , palinu, je to vytazok z bylin, nie chemia, je za 32 euro 150 kapsul

RNG

Parazitov je hromada roznych, nie len crevne ploche cervy
a tym ze potraviny dnes su dovazane z celeho sveta sa dostavaju rozne miestne parazity , ktore na Slovensku pred tym neboli aj na Slovensko. Naviac ludia cestuju a tak maju moznost dostat parazity, o akych lekari na Slovensku pred tym ani nechyrovali.
Takze sa nejedna o "modny" boj proti parazitom, ale skutocny.
Lebo parazity nie su spojene len s ochudobnovanim ludio o ziviny, ale aj tvorenim roznycy toxinov, od neurotoxinov az po karcinogenne. Naviac v svojom traviacom systeme mozu nosit skodlive mikroby, ktore su tam natolko chranene, ze nas obranny mechanizmus ich tam nevie vyhubit a tak zostavaju ako permanentny zdroj nakazy, vid rozne "chronicke" choroby..

mascha

áno, často vyzerá záležitosť s parazitmi ako módna vlna,ale práve preto na to doplácajú tí, naozaj postihnutí,paraziti boli aj budú,už len z prostého dôvodu,neustále sa zvyšujúceho počtu domácich miláčikov,veď také vajíčko parazita vydrží v pôde aj 2 roky,
takže nevidím dôvod k urážaniu,po presvedčovaní niekoho,že je to hovädina

Adriana78

lienocka-33, sladké vody nepijeme, ovocie a zeleninu máme každý deň, viem, čo je zdravé stravovanie. Cviklu neznášam. Jedlo umývam určite dôslednejšie než ktokoľvek iní a neviem, prečo si myslíš, že dieťa parazita nechytí, aj keď si umýva ruky a neje klobásu. Veď deti si strkajú do úst čokoľvek a kedykoľvek, nemyslia ako dospelí, či mám umyté ruky alebo nie. A zabudla si na hladkanie zvieratiek. Neviem čo je zlé, na miernom prečistení nejakými bylinami, na sebe by som kľudne odskúšala aj chémiu, veď by som nebola ani prvá, ani posledná. A vôbec neviem, na čo sem píšete, keď aj tak nepíšete k veci.

0vecka

2 lienocka-33 lenze ona veri tym konspiracnym hovadinam ze za vsetky choroby mozu parazity ktore neni vidno a akoze celkovo je to skoda reci.....