Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hucanie v usiach

Príspevok v téme: Hucanie v usiach
Anna13

Dobry den. Mám 28 rokov a už rok mi huči v ušiach. Cez den to neregistrujem velmi, ale vecer je to dost nepríjemne. Od malicka mám velmi citlivé uši, stačilo ze pes zaštekal a hned som si chytila uši. Na silvestra dodnes som radšej doma, lebo si musím držať uši:-) bola som na orl vyšetrení. S pristrojom mi pozeral ucho ...povedal mi ze mám vtiahnute bubienky a preto aj to hucanie a tá citlivosť. Napísal mi : Oto.retrakcia blany bubienka bilat. Vypotok v stredousi nepritomny. Tympano c, SR PASS 1 dx. L-sin-NR
Vypísať mi Rinocort Aqua 643xdenne,, Omarit 1 tab.vecer
Neviem, ci je to správne. Čítam ze to su lieky na alergiu... Ja ale žiadnu alergiu nemám. Je pravda ze dutiny mám casto zapalene. Ale ináč nic. Myslite ,že užívanie týchto liekov mi mozu odstrániť hučanie ? Je mi to zvláštne ze do uši mi nedal nic:-( mám navštíviť iného doktora? Dakujem za skoru odpoved, Eva

mirka67z

Ak ti uz raz zacalo hucat v usiach uz ti nikdy neprestane. Hucanie v usiach sa nemoze zlepsit alebo zmiznut...toto sa moze uz len zhorsovat. Takze ziadne lieky ani zmena orl lekara nepomoze. S tym sa treba len naucit zit.

Hlina21

Skúste sa pozrieť na www.tinnitus.fs.sk alebo na hucanievusiach.sk ...na tinnitus však momentálne neexistuje 100% účinná overená liečba, môžete skúsiť rôzne alternatívne postupy - možno vám pomôžu. Ale isté to nie je.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hucanie v usiach - Fórum - ZDRAVIE.sk