Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz som naozaj zufala

Príspevok v téme: Uz som naozaj zufala
Sisinkaa1234

Prosim poradte mi,,, uz 3mesiace mam nafuknute podbrusko a sem tam ma v nom zaboli, boli ma hrudna chrbtica a zaludok.,,, momentalne trpim miernymi bolestami podbruska a krizov, hlavne rano, vecer a v nosi ma velmi boli zaludok a chrbtica vzdy ked sa chcem narovnat,,, boka som u chirurga, aj dnes na sone brucha a vsetko ok,,, myslim ze to moze byt dlepak sle neboli ma podbrusko ked si zatlacim,,, teploty mam niekedy 37... Bola som aj na vysetreni u gyn, preliecila ma entizolom na giardiu a vraj som uz ok po kontrole,,, po entizole som bolesti v podbrusku uz nemala a zasa sa vratili, no gyn tvrdi ze som uz v poriadku,,, mam v pravom podbrusku aj taky zvlastny pocit ako by sa mi tam nieco hybalo :-/ stolicu som mala doteraz pravidelnu no teraz kazdy druhy den a musim sa snazit. :-/ vetry tiez nic moc :-/ dakujem :(

Sisinkaa1234

Este som zabudla podotkut ze ma sem tam zaboli v konecniku a svrbi ma, mam dost akne odkedy mam tieto problemy a pred entizolom ma zvyklo pichat v pupku :-/ helicobaktera nemam z krvnych testov

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz som naozaj zufala - Fórum - ZDRAVIE.sk