Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám povedať áno?

Príspevok v téme: Mám povedať áno?
tinabrej

Dobrý deň, neviem ako mám začať, mám jeden problém. Priatel ma požiadal o ruku, sme spolu už 8 rokov ( od kedy som mala 15 ), máme krásny vzťah a milujem ho najviac na svete. Nikdy som ho nepodviedla a určite ani on mňa, cítim že je to moja láska na celý život. Síce sa občas pohádame ale sú to len také malé hádky kôly v podstate ničomu, hneď si všetko odpustíme. Bývame spolu už 3 roky a vážne nám vždy všetko klapalo. Čiže asi by som ani nemala váhať a povedať mu áno. Ale teraz k tomu problému. Je veľmi žiarlivý a nemôžem sa ani rozprávať s inými, nekričí potom na mňa ale na nich. Občas sa mi zdá že je vážne veľmi agresívny, aj na ženy. Veľa krát mal už aj problémi keď zbil nejakých chlapov, proste mi to je všetko veľmi divné, na mňa ani len nezvýši hlas, chráni ma a vydím že ma veľmi ľúbi, ale bojím sa manželstva s ním. Bojím sa či nebude potom takýto agresívny aj na mňa. Mám z toho aj takú menšiu traumu pretože keď som bola malá môj otec bil moju mamu. Preto sa tak toho všetkého bojím. Rozprávala som sa o tom aj s mojou sestrou a s ľúďmi ktorí sú my najbližší, ale všetci vravia že by mi neublížil pretože vidia jeho lásku ku mne. Ale aj tak mám stále zmiešané pocity. Už neviem čo mám robiť. Viem že by bol aj dobrý otec, viem že má rád malé deti keďže aj jeho sestra práve porodila dcérku a stále sa s ňou hrá, stále mi opakuje že chce už mať aj so mnou dieťa. A háčik je ešte aj v tom že má strašne veľa peňazí ( samozrejme s ním niesom kôly tomu, milujem ho ), ale už keď sme spolu začali chodiť a mala som 15 tak sa všetkým predvádzal, samozrejme teraz už taký nie je, to bola puberta. :D Ale bojím sa že ak sa vezmeme tak že si bude myslieť že keď má veľa peňazí môže mať aj veľa žien. No ja neviem :/ Prosím poraďte mi. Som už vážne zúfalá. A rešpekt tomu kto si to celé prečítal :D Ďakujem za každý komentár. :) P.s. - je starší o 5 rokov :) Ale pre mňa je vek len číslo. Napíšte aj čo si myslíte o tom vekovom rozdiele.

0vecka

2 skorosenior zalezi na tom poznal som zopar ludi .. par chodilo aj s nackami pretoze xceli obcas niekoho zmlatil potom sa ale osamostatnili a mlatia ludi len tak... myslim ze taky by si ho vychutnal...

Prezyvka055

tinabrej, tvoj priatel by prve mal zapracovat na nejakej terapii a na lieceni svojho komplexu, kebyze som tvoj spoluziak a on by dosiel za mnou ze sa nemame stretavat ani rozpravat asi ho vysmejem do ksichtu. to bude aj tvojim kolegom z prace hovorit nech sa nestretavate nerozpravate? vie tvoj priatel o tom ze mozno so svojimi kolegami v praci budes travit viac casu ako s nim pocas bezneho pracovneho dna po praci sa budes venovat detom a jemu ostanu na teba tak par hodiek ak vobec lebo budes z prace unavena.
Nevravim ze ta priatel nema rad alebo ze je zly clovek. Len trpi komplexom asi z detstva, nie je vyrovnanym clovekom a trpi komplexom menej cennosti. Mal by sa prv zamerat na odstranenie tychto veci a potom moze byt rec o svadbe.

skorosenior

Myslím že jej nie, len ten jej spolužiak až by sa za týždeň zotavil tak by naprosto odmietal jej čo i len zdvihnúť telefón o stretnutí ani nehovorím

0vecka

2 skorosenior nevim akoze si len tak predstavujem co by spravil kebyze mu povie ze ide na kavicku s byvalym spoluziakom a nezela si aby ho potom strasil alebo ich sledoval... asi by jej rovno jednu strelil :)

skorosenior

S partnerom sa bavíme, sexujeme, pracujeme, zarábame, oddychujeme, dávame si podporu, spoliehame jeden na druhého a bránime pred celým ostatným svetom ale NEVLASTNÍME sa. Pocit slobody vo vzťahu je hrozne dôležitý. Je len veľmi málo ľudí byť spokojných šťastných ak partner sa ich snaží vlastniť.
No a snaha vlastniť druhého a žiarlivosť je vlastnosť ktorá len narastá. Myslím že ten tvoj síce ťa nebude fyzicky týrať, to by sa už prejavilo, a ja si tak isto myslím že v živote každého skutočného muža nastane pár chvíľ keď zmĺknu múzy a prehovoria päste ale...
si pripravená na to byť vlastnená a kontrolovaná?

doubledog

ovecka, preco ta to prekvapuje?
ved je to praveze typicke
tito ludia cakaju az do chvile, kedy ich obet zacne byt na nich odkazana.
tj. kym nie su manzelia a nemaju deti, dovtedy jej da pokoj.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.