Je to normalne? Vas nazor na priatelku

Príspevok v téme: Je to normalne? Vas nazor na priatelku
peto4357

Moja priatelka je na pokecy kazdy den od rana do pol noci pise s kamaratmi je to normalne alebo zavislost ja osobne si neviem predstavit s kym by som si tam dlhe hodiny pisal a o com. Dokonca aj ked sa uci na pisomky doma tak je stale online ja nwm ci mi to ma vadit abo co ale mi to pride divne a ked sa jej na to pytam tak reaguje agresivne hned sa rozchadzat chce. Dost ma to mrzi lebo aj ked som s nou tak tiez do mobilu pozera a vkuse s niekym pise. S mojou ex som mal podobny problem ale ona na notebooku vkuse a ked som sa jej tam pozrel ta zakryvala a vyskocila na mna. Na koniec s toho vyklula nevera podviedla ma a zistil som ze flirtovala s kazdym jednym a tak sa s nimi stretla a roztiahla kazdemu nohy v aute a to robi do dnes. Tak preto sa pytam lebo uz necem mat parohy zase.

Niamey

Suhlasim s Deria, ked sa chce rozchadzat permanentne kvoli takym ,,malichernostiam,, znamena to, ze si vas vztah vobec nevazi. Co by sa stalo, keby prisla vazna situacia, nejaka kriza povedzme...? Vo vztahu to ma platit V DOBROM AJ V ZLOM a nie zahadzovaf vztah kedy sa jej zachce. Moj nazor poznas, rozhodni sa, ako chces.

Deria

Nie, nie je to normalne. Bud je zavisla alebo na teba kasle. V oboch pripadoch je to zle, najdi si dievca vhodne k sebe.