Priatel na mna dvihol ruku.. ostat alebo odist?

Príspevok v téme: Priatel na mna dvihol ruku.. ostat alebo odist?
fragolina29

Co by ste spravili vy?
Boli sme pohadany par dni..prisiel domov rano opol 7 tak som mu zacala nadavat kde bol..a dala mu slabsiu facku ked pozeral tv..(nikdy predtym odomna nedostal ale on sa pomne rukami zahnal uz viackrat...ale.nevlepil mi)
Potom sa postavil a vratil mi to..ale nie 1 slabsou..ale zacal ma tlct po hlave a dost silno..viackrat za sebou..neboli to normalne facky po lici..skoncila som.na zemi..ostala som sokovana...mame spolu dieta..planoval svadbu teraz v marci..ale ja si niesom ista ci si chcem takeho cloveka zobrat..co bude robit po svadbe ked uz teraz sa zahana rukami pomne a uz mi aj strelil?:-//

tasty

mne tieto príspevky prídu ako tie, ktoré kedysi zakladala "napochybach", neviem si pomôcť proste točenie sa v hovne dookola

fragolina29

A co ja som ho bila??dostal slabu a zasluzenu facocku...on sa pomne uz viackrat ohnal a este na zaciatku nasho vztahu sme sa pohadali na svadbe..pritlacil ma k stene a chytil pod krk bez toho aby som sa ho ja dotkla..vtedy som ale bola mlada tak som to nejak neriesila..potom sa to uz neopakovalo...myslim ze ma v sebe nasilnicke sklony a bol by mi schopny uvalit aj keby sa ho ja nechytim...len neviem.ci mam.cakat na.ten den D a pobalit sa az potom alebo teraz:))

skorosenior

Vy ste také talianske partnerstvo. Tam sa pohádajú, šklbú si vlasy, ona mu skúsi vyškriabať oči on jej pár strelí a za hodinku už vášnivo sexujú...
Ak to vyhovuje obom prečo nie? Ak nemáš rozum ako žena tak ti chcem povedať že je len veľmi málo žien schopných zbiť muža ak dôjde skutočne ku konfrontácii. Ja byť ženou tak neprovokujem. Kričať, nadávať prosím. Ale ak mu vlepíš tak ti šať mužov vráti a v tej situácii môžu zabudnúť aké sú ženy krehké a skutočne sa do toho oprú.