Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhé špinenie

Príspevok v téme: Dlhé špinenie
Quinka

Ahojte, chcela by som sa poradit. Pred menštruáciou mám vždy špinenie, ktoré trvá tak cca 6 dni, potom menštruácia asi pol dňa a potom uz zas len špinenie asi 5 dní. Hormonálny profil mi robili, vraj je to v poriadku. Moja lekárka mi povedala, vraj niektoré ženy to tak majú a odporučila čaj z alchemiky, ktorý ale nepijem, lebo mi nerobí dobre. nemáte s tým nieto skúsenosti. Ďakujem.

[zruseny35]

ahoj..
Ked ti nerobí dobre skus rebríček ,je na upravu menštruácie ako stvorený.Jednu polievkovu lyžicu zalej 1,5dcl vody,1-2min.vyluhovat a piť čo najteplejšie rano nalačno a večer pred spaním.
Nezapíjaj ním lieky.Medzi liekmi (ak nejaké berieš) a bylinkou treba odstup 2h.
Možeš ho potom piť dhodobo , rano ,odporuča sa..

Noelani

Nemas zaco.Áno dostaneš v lekárni keď ju momentálne nemajú tak objednajú a tuším aj sama si vieš objednať čiže môžeš. Ale keď tak tabletky

Quinka

super, ďakujem, určite vyskúšam. majú to bežné v každej lekárni? pozerala som to už na nete, aj nejaké skúsenosti s tým som našla.

Noelani

Skús mastodynon či už vo forme tabletiek alebo kvapiek. Ono ta to da do poriadku. Ja mám s tým dobre skúsenosti. Mala ne pravidelnú a dlhú minulý rok V januári som si dala tbl a mesiac potom mala a mám dodnes pravidelnú a krátku. Dostaneš bez receptu

Quinka

ešte podotýkam, že môj cyklus ak sa to dá tak nazvať, je veľmi nepravidelný, niekedy to špinenie začne uz 17 den, niekedy 20. akokedy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhé špinenie - Fórum - ZDRAVIE.sk