Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som znicena

Príspevok v téme: Som znicena
dievca11111

Ahojte mam strasny problem. Vcera sa so mnou po roku rozisiel moj priatel.neviem sa z roho dostat neviem prestat nanho mysliet a na to vsetko krasne co sme spolu prezili.stale nanho myslim a strasne ho lubim. Odvtedy ako sa to stalo len placem a placem. Neviem co mam robit som zufala.nemam ist ani s kym von sa trosku uvolnit a tak. Prosim pomozte mi co mam robit?alebo aspon niekto na pisanie?niesom 17 rocne decko.

Agnes989

majkaa preboha neblbni a choď to vyvracať. Ja viem že to bolí, skoro každý rozchod bolí ale za čas si nájdeš iného a na tohto zabudneš. Zahodiť celý život len kvôli jednému chalanovi to je fakt blbosť. Mysli na svoju rodinu, ako im ublížiš.

majkaa

Dnes bol pre mňa hrozný večer. Pohádala som sa s kamarátom, ktorého ľúbim pretože ešte pred niekoľkými mesiacmi sme spolu chodili najskôr sme boli šťastný ale potom už nie.Našiel si inú teraz je s ňou vo vzťahu a dnes si ma zablokoval aby som nemala žiadnu šancu. Nezvládla som to a vzala som si lieky nejak 21ks.Neviem, nepočítala som ich ale už naozaj nevládzem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som znicena - Fórum - ZDRAVIE.sk