Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neverna snubenica

Príspevok v téme: Neverna snubenica
chucky

ani neviem ako zacat, som v takej situacii zeby som najradsej odisiel a nikdy sa nevratil. s priatelkou, mimochodom snubenicou sme spolu 5 rokov, z toho 3 zijeme spolu a mame 7 mesiacov pred svadbou. pred dvomi tyzdnami som zistil ze sa stretavala s jednym chlapom. rozpravali sme sa o tom, kedze ja som clovek ktory riesi problemy hned, tak som to na nu vybalil, priznala sa mi, velmi ma to boli a nemam ani najmensie tusenie preco to urobila. dokonca sa s nim sfotila, on zavesil fotku na fb a moji kamosi ktori ho poznaju si hned fotku stiahli a katastrofa bola na svete este horsia. vie o tom moja rodina, okrem mojej mami tu by asi trafil slak, moji kamarati, ktori mi momentalne vyvolavaju a nadavaju do ch.. ze som este stale s nou. velmi ju lubim nechcem ju nechat, viem ze to urobila prvy krat, chcem jej naspat doverovat, ked sme sa spolu rozpravali, nijako ma neovplyvnovala, len mi povedala, ze ma urobi stastnym, ze ju to boli lutuje to a hambi sa zato, povedala mi aby sme zacali odznovu bez klamsiev, aby som jej a nam dal sancu, pretoze ona vie ze moj zivot bez nej by nemal zmysel absolutne. ja stale rozmyslam nad tym co robit, trapi ma tiez ze to vie moj brat jeho zena atd, ona sama plaka a nevie ako sa im pozrie do oci, hlavne teraz ked mame mat onedlho svadbu. kazdy kamarat, aj brat mi hucia do hlavy, teraz ja neviem co si mam mysliet. asi to chce cas urcite, ale trapi aj to ze o nej hovoria ako o kurve, ja viem aka je, aku ma povahu poznam ju, o to viac to boli ze je to slusne dievca, nikdy nikoho nemala predo mnou, neviem ako rozmyslala v tej chvili ked sa stretla alebo spoznala s tamtym, co jej to dalo? dobrodruzstvo, zeby ? neviem.. nechapem... milujem ju a chcem jej zacat verit, mozno.. casom.. ja ani neviem co od vas chcem, sedim v praci, a rozmyslam nad tym vsetkym.. neprosila ma, ospravedlnila sa mi a povedala ze mam svoj rozum, a ja sa musim sam rozhodnut... mozno som sa chcel len vyrozpravat... pretoze moji kamarati ma ani k slovu nechcu pustit, a nedviham im uz ani telefon..

Kiki74

Fuha no vidim ze si vo velmi tazkej situacii ;) neviem naozaj co by si mal spravit ale keby som na tvojom mieste urcite by som si vypocula rodinu .. velakrat mi ta moja otvorila oci pri partnerovi.. ked niekoho lubis mas tendenciu niektore veci si nevsimat..a mozno prave to robis.. to co ti spravila je krute..a smutne ..neviem ci ste mali nejaku dlhodobu krizu ci mala nato nejaky dovod .. ale premna by to bol bohuzial koniec vztahu..pretoze vacsinou takyto clovek cin zopakuje.. viem ze ti to bude asi luto poslat ju k vode a mozno sa budes skor rozhodovat pre druhu sancu aj ztohoto dvoou ze ste spolu dlho a lubis ju.. ale neostavaj vo vztahu kde lubi UPRIMNE len jeden..

soffa

boze,ona ta podviedla a ty si na nu taky makky.totalne ta ma omotaneho okolo prsta,!ona ta podvedie a ty je hovoris laska?!no prepac,moj by mi mozno jednu svihol(aj ked to samozrejme este neurobil)a povedal by mi nech sa mu pracem z oci.nerozpraval by sa so mnou a nie tak laska,ta preco?trosku bud muzny,aby nemala v tebe istotu,lebo urobi to znovu..je lahke teraz hovorit ze bola blba,ze si to uvedomuje,ale naco si robila fotky a este pred svatbou,to nevedela ze ta zrani ze internet je zradny ze sa to dozvies.co chcela dake vzruso?

tasty

mňa by ešte zaujala jedna vec, píšeš, že 3 roky žijete spolu, tak ako je možné, že si si nič nevšimol, to ti nebolo nič podozrivé, že si s niekym popisuje, alebo chodí s niekym na stretká?

a keď prišla domov z rande, čo sa olizovala s hentým, potom sa olizovala s tebou? uuufff táto predstava aj mňa desi ffuujj (samozrejme ak ostáva pri predstave, že sa len olizovali :) nechcem si predstaviť viac)

[zruseny35]

laura321.........uplne s tebou sulasím-skrat je v návale alkoholu do mozgovne .Ktorá žena pred svadbou sa potrebuje s niekým na nete spoznávat a stretávať sa ???To ona ho tak dostala do kolien,že dlhdobo žijuci v UK, ju musel príjsť pozrieť?To o čom si písali ?

ria333

a co mozu len chlapi podvadzat?
chlapi podvadzaju bezne a klamu, ale su to chudacikovia lebo sa hned lutuju a hadzu vinu na babu ze kvoli nej to spravili,/vlastna skusenost/
ale ked podvede baba tak je hned k...

Agnes989

Nehovorim ze nevera sa nikdy nemoze odpustit, su vselijake okolnosti. Ak by to bola jednorazova zalezitost a potom by to olutovala, je vacsia pravdepodobnost, ze to uz nezopakuje. Ona ta ale podvadzala dlhodobo a keby si na to ty a cela tvoja rodina a dedina nedosli pre jej a milencovu hlupost, ze si este zverejnuju fotky, tak si klamany doteraz. Mozno na svadbe by sa na chvilu vytratila a aj tam by si to rozdali. A ty, miesto toho, aby si sa k tomu aspon postavil ako chlap a min. ju vydusil, tak si cely makky a oslovujes ju ako laska, pupik, pupka, neplackaj, chod si lazkat laska a pod. Prepac, ale proste makkys. Jasne si jej ukazal, ze jej staci pokrcit cielko, vypustit slzicky a mlady panko ju bude nosit na rukach, aj ked pred chvilou mala v sebe ine penisy.

Agnes989

Ty si zakladal tuto temu uz rozhodnuty, nikdy si ju nechcel opustit a ani nepotrebujes rady a nazory inych, ani vlastnej rodiny, nieto cudzich. Aj ked si jej uz chcel odpustit, mal si ju aspon riadne podusit, aby sa uvedomila. Teraz si jej jasne ukazal, ze si slaboch, nemozes bez nej zit, odpustis jej vsetko a ona si moze robit co chce. Nabuduce si da akurat vacsi pozor a nebude s milencom uverejnovat fotky na fb ani verejne pusinky. Ale teba oklamat asi nebude tazke, lebo si naivny a vo vsetkom jej veris.

vetrolamka

nehnevaj sa ale mne prides ako taky chlap makkys. Ako ked raz ta podviedla myslim ze ju to bude lakat viackrat. To mas ako so psami, ked raz pes pohryzie cloveka vraj ho treba utratit lebo tu urobi znova. Ja si myslim ze ak raz clovek je druhemu neverny bude mat nabeh znova to urobit. Nezen sa urcite, nechaj tomu cas. Daj si s nou pauzu a uvidis ci za ten cas si nenajde nahradu. Ak ano nestoji zato aby si s nou stracal cas. Lepsie sa nezenit ako sa zle ozenit.

miauuu

inak velmi by som sa netešila ze sa vymazal z FB lebo na sto pro si spravil iný účet cez ktorý sa budú kontaktovať, to nie je moc výhra

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.